Ana sayfa Dizi Arşivi Kraliçe dizisi hikayesi, oyuncuları, Fragmanı, yayın tarihi ve tüm detayları

Kraliçe dizisi hikayesi, oyuncuları, Fragmanı, yayın tarihi ve tüm detayları

tarafından ker_def

Merakla beklenen Kraliçe isimli yeni dizi 22 Mart Çarşamba akşamı başlıyor… Çarşamba rekabetinde reytinglerde fark yaratması beklenen diziyle ilgili detaylar ortaya çıktı.

Kanal D’nin, yapımını Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, dünya çapında çok izlenen Queen Sugar dizisinden uyarlanan yeni dizisi Kraliçe’nin yayın tarihi belli oldu. Merakla beklenen dizi, 22 Mart Çarşamba akşamı ekran serüvenine başlıyor.

Kraliçe dizisi hikayesi, oyuncuları, Fragmanı, yayın tarihi ve tüm detayları 8

Kraliçe’den bir gece de iki tanıtım birden… Başrollerini Gökhan Alkan, Burcu Özberk, Selin Şekerci ve Özgün Karaman’ın paylaştığı Kraliçe’den bir gecede iki yeni tanıtım yayınlandı. Ekrana gelen iki tanıtım izleyicinin merakını iyice arttırırken, sosyal medyada da gündem oldu.

Kraliçe dizisi hikayesi, oyuncuları, Fragmanı, yayın tarihi ve tüm detayları 9

Ekran serüvenine başlamak için gün sayan dizide, ülkenin en ünlü basketbolcularından birinin adının büyük bir skandala karışması sonucu eşinin hayatının alt üst olmasını konusu işleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Ayşe Akın, Serhat Parıl, Afra Karagöz, Enez Koçak, Ecenaz Üçer, Ege Semih Erken, Melis Özçimen, Caner Nalbantoğlu, Merve Honca, Ferhat Yılmaz, Gülşehri Mina Kekeç, Umut Kaplıca ve Cihat Tamer yer alıyor.

Kraliçe 22 Mart Çarşamba akşamı Kanal D’de…