Ana sayfa Dizi Haberleri Kül Masalı dizisi Ela Yörüklü ile daha iddialı olacak!

Kül Masalı dizisi Ela Yörüklü ile daha iddialı olacak!

tarafından ker_def

Yayınlarına 1 hafta ara verilmesi nedeniyle izleyiciler 3. bölümünü heyecanla beklediği Kül Masalı isimli dizi projesi perşembe akşamları yayınlanıyor.

7 Mart Perşembe akşamı izleyicilerle yeni bölümü buluşacak olan Kül Masalı dizisinin ilk iki bölümde düşük reytingler alması ise ciddi bir sorun olarak gözüküyor.

Kamu yayıncısı TRT1 ekranlarında yayınlanması nedeniyle özel kanallara nazaran reytingler noktasında daha az baskı altında olması Kül Masalı dizisinin ekibi rahatlatan bir unsur. Ancak TRT1’in daha önce düşük reytingler nedeniyle bazı dizilerini fazla uzatmadan bitirdiğini de hatırlamak lazım.

İzleyicilerine 1 hafta ara vermesinin ardından bu hafta dizinin 3. yeni bölümü merakla bekleniyor. Yeni bölümde izleyicilerin karşısına yeni bir karakter çıkacak. Genç oyuncu Ela Yörüklü’nün canlandırdığı yeni karakter ile birlikte hikayenin hareketlenmesi bekleniyor.

Kül Masalı dizisi Ela Yörüklü ile daha iddialı olacak! 7

Arka Sokaklar isimli aksiyon dizisinde polis karakteri ile izlediğimiz Ela Yörüklü, bu proje sayesinde kısa sürede dikkat çekmişti. Oyuncu şimdi de Kül Masalı isimli dizi projesinde yine polis karakterini canlandıracak.

Müge isimli karakter ile izleyici karşısına çıkacak olan Ela Yörüklü, böylelikle hem kariyerinde yeni bir adım atmış olacak hem de hayran sayısını genişletmek için iyi bir fırsat yakalamış olacak.

Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu’nun başrollerini paylaştığı Kül Masalı dizisi iddialı bir başlangıç yapamasa bile ilerleyen bölümlerde bu durumun düzelmesi umudu hala sürüyor.