Ana sayfa Dizi Fragmanları Kül Masalı dizisinin fragmanı izleyenleri derinden etkiliyor!

Kül Masalı dizisinin fragmanı izleyenleri derinden etkiliyor!

tarafından ker_def

Başrollerinde Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu’nun yer aldığı TRT 1’in yeni iddialı dizisi “Kül Masalı”nın ilk tanıtımı yayınlandı.

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan, yapımcılığını Cemil Cengiz’in üstlendiği, sezonun iddialı projelerinden olan Kül Masalı’nın ilk tanıtımı yayınlandı. Gizemli hikayesi ve güçlü kadrosuyla çok konuşulan diziden yayınlanan ilk tanıtımda köklü bir aileden gelen Arat Giraylı’nın (Gökhan Alkan) eşinin ölümünden sonra yaşadığı psikolojik sorunlar ve hayatındaki gizem dikkat çekti. Eşi Jale’nin (Başak Gümülcinelioğlu) gerçekten ölüp ölmediği ise merak konusu oldu.

Çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan dizinin başrol oyuncularından Sevda Erginci (Özge) ise aşık olmaktan korkan ama bir anda kendini reddedemediği bir aşkın içinde bulup aşık olduğu adamın eski karısının hayaletiyle yaşamak zorunda kalan bir kadını canlandırıyor.

Yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu’nun oturduğu, hikayesini Nesrin Aytamay, senaryosunu ise Sılan Aras Erdem ve Filiz Küçük Yücel’in kaleme aldığı, TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Kül Masalı adlı yeni dizinin kadrosunda; Gökhan Alkan, Sevda Erginci, Başak Gümülcineoğlu, Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik, Gizem Kala ve Gizem Güneş gibi başarılı isimler yer alıyor.

İzleyicisini her bölüm şaşırtmayı hedefleyen gizemlerle dolu hikayenin konusu; Türkiye’nin en zengin ve köklü ailelerinden Giraylı ailesinin veliahtı Arat Giraylı (Gökhan Alkan), yoksul ve mütevazi bir geçmişten gelen Özge (Sevda Erginci) ile karşılaşıp ilk görüşte aşık olup evlenirler. Özge yaklaşık 6 yıldır bir restoranda aşçılık yapmaktadır.

Özge’nin Arat’ın ailesinin yaşadığı konağa gelin olarak girmesi onu bir anda bir aşk masalından entrikalarla dolu bir dünyaya sokar. Kocasının geçmişinden gelen öfke patlamaları, Özge’nin kız kardeşi Behiye’nin (Gizem Güneş) zenginlik ihtirası ve Arat’ın şaibeli şekilde ölen eşi Jale’nin (Başak Gümülcinelioğlu) peşini bırakmayan gölgesi Özge’nin bu zorlu yolculuğunu daha da karmaşık hale getirir.

Aşkın her zaman göründüğü gibi olmadığını vurgulayan “Kül Masalı” çok yakında TRT 1’de…