SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 22:35

SON HABERLER

Kurşun dizisinden ilk poz geldi! Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu geliyor!

Yeni sezonun en iddialı yapımlarından birisi de Kurşun dizisi… Engin Altan Düzyatan, 5 yıllık Diriliş Ertuğrul peformansından sonra hiç dinlenmeden yoluna Kurşun ile devam edecek. Poyraz Karaey’den 2 sezon sonrada Burçin Terizoğlu yeni dizisiyle hayranlarının karşısına çıkıyor.

Proje tasarımını Gül Oğuz’un üstlendiği, Most Production imzalı, FOX’un şimdiden merak uyandıran yeni sezon dizisi “Kurşun”un oyuncuları okuma provasında bir araya geldi. Çekimlerine çok yakında İstanbul’da başlanacak “Kurşun” dizisinin Arnavutköy’de gerçekleştirilen okuma provalarında ekip olarak ilk kez bir araya gelen oyuncuların, neşeli ve enerjik tavırları objektife de yansıdı.

İstanbul’un 1970’li yıllarına ışık tutan “Kurşun”, adalet arayan Orhan Atmaca isimli bir savcının, kalemine güvenen hırslı gazeteci Leyla Devrim’le birlikte verdikleri mücadeleyi anlatıyor. Orhan ve Leyla aşklarıyla, hırslarıyla 70’lerin renkli mahalle kültürü ve karanlık yer altı dünyası arasında savrulurken, izleyici de bir ülkenin özgür, çılgın, umutlu gençliğinin kavgayla, siyasetle, aşkla ve müzikle büyüyüp kabadayılıktan mafyaya, rocktan arabeske,
köylerden şehirlere, şehirlerden başka yeni bir ülkeye dönüşmesine tanık olacak.

Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş ve Begüm Akkaya’nın kadrosunda yer aldığı, yönetmenliğini Murat Can Oğuz ve Burak Arlıer’ın yaptığı, senaryosunu Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar’ın kaleme aldığı “Kurşun”, çok yakında FOX’ta.

“KURŞUN”
“1970’lerde bir kadın ve bir adam; aşk ve emekle bir ülkenin kaderine dokunacak.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler