Ana sayfa Dizi Haberleri Kuruluş Osman dizisinde büyük ihanet!

Kuruluş Osman dizisinde büyük ihanet!

tarafından ker_def

‘Kuruluş Osman’ın çarşamba akşamı ekrana gelen onüçüncü bölümü sürprizleri ve aksiyon dolu sahneleri ile seyirciyi yine ekran başına kilitledi. Dizinin 14’üncü bölüm fragmanı ise heyecan dolu gelişmeleri gözler önüne serdi.

13’üncü bölümde obasını kurtarmak için Balgay’a Cengiz Han’ın emanetlerini veren Osman Bey, emanetleri geri alabilmek için Moğolların karargahına sızdı. Dündar Bey’in Moğollara biat edip sancan beyliği görevini almasının yanı sıra, Samsa Çavuş da Osman Bey’i hasım ilan etti. Cengiz Han emanetlerinin Batur tarafından Osman Bey’den çalınıp Dündar’a teslim edilmesi bardağı taşıran son damla oldu!

Osman Bey’i kendisine tuzak kuran Dündar Bey ve Batur’dan nasıl hesap soracak? Yannis’in Osman’ı yakalamak için oluşturduğu kuvvetin hedefi Şeyh Edebalı mı? Gündüz Bey’in Moğollar tarafından tutsak edilmesi dengeleri nasıl değiştirecek? Moğolların tuzağında bıçaklanan Bala Hatun’un akıbeti ne olacak?

Bu soruların yanıtı ‘Kuruluş Osman’ın 14’üncü bölümünde ATV ekranında ortaya çıkacak. Videodan yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.