Ana sayfa Dizi Haberleri Kuş Uçuşu dizisinin devamını bekleyenler için Miray Daner’in sözleri heyecanı artıracak!

Kuş Uçuşu dizisinin devamını bekleyenler için Miray Daner’in sözleri heyecanı artıracak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kuş Uçuşu dizisinde başarılı performansı ile dikkat çeken Miray Daner, yakın arkadaşı Cihan Şimşek’in düğününe katılan isimler arasındaydı.

Ünlü oyuncu, Netflix’te ilk sezonu geçen sezon yayınlanan ve büyük de beğeni toplayan Kuş Uçuşu dizisinin ikinci ve üçüncü sezonu için de sette yoğun bir çaba ortaya koydu. Dizinin iki sezonluk çekimleri tamamlandı ve montaj aşamasına geçildi.

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol ile birlikte dizinin başrolünde yer alan Miray Daner, ilk sezonda ortaya koyduğu etkili performans ile sosyal medyada büyük bir fırtına estirmişti.

İkinci ve üçüncü sezonları da çok merak edilen dizi hakkında genç oyuncu, şunları söyledi: “Üçüncü sezonumuzu bitirdik, çok güzel geçti. Ben tekrar seyircimizin çok beğeneceğine inanıyorum. Zaten çok sevdiğimiz bir iş, inşallah seversiniz.”

Miray Daner, oyuncu olarak televizyon sektörüne yönelik hırsları olan bir karakteri canlandırıyor. Oyuncu olarak televizyon sektörüyle ilgili dizi sonrası düşüncelerini anlatan Miray Daner, “Oynadıktan sonra ‘bu hikayeler gerçekten var’ denildi. Gerçekten böyle şeyler yaşıyoruz diyen bir sürü insan oldu” diye konuştu.