Ana sayfa Dizi Fragmanları Kuzgun 12. Bölüm 2. fragmanında Bora her şeyi berbat ediyor!

Kuzgun 12. Bölüm 2. fragmanında Bora her şeyi berbat ediyor!

tarafından ker_def

Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in oynadıkları dizi, her bölümüyle şaşırtmaya devam ediyor.Bir önceki bölüm finalinde Kuzgun’un Derviş dediği Behram Adıvar’ın torunu olduğu ortaya çıktı. Bu arada babasının ölmediği ile ilgili gelen telefonla mezarını kazdıran Kuzgun, orada olmadığını görünce büyük şok yaşamıştı. Bu olay sonrasında Yusuf Cebeci’ni yaşayıp yaşamadığı merak konusu oldu. Yeni bölümde bu soruya yanıt bulacak mıyız hep birlikte izleyip göreceğiz ama Kuzgun ve Dila cephesinde de yeni gelişmeler var.

12. yeni bölümden 2. fragman yayınlandı. Yeni fragmanda Dila ile Kuzgun’un evcilik halleri gülümsetirken bir anda araya Kuzgun’un geçmişi girecek. Dila, Kuzgun’un bir katil olduğunu öğreniyor. Bora ise Kuzgun’a şoke eden bir söz söylüyor, “Beni öldürürsen Dila’nın ihanetini öğrenemezsin”… Kuzgun dizisinde işler fena karışacak. 12. bölüm 2. fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Ay Yapım’ın, Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen ve ilgiyle izlenen dizisi ‘Kuzgun’un 12. Bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Kuzgun ve Dila arasındaki sıcaklığın dikkat çektiği tanıtımda, Kuzgun’un Bora’ya silahını doğrulttuğu anda gerilim yükselirken, Bora’nın ‘Eğer beni öldürürsen asla Dila’nın ihanetini öğrenemezsin’ sözleri merak uyandırıyor. Derviş’in daha önce Kuzgun’a söylediği, ‘Önce anneni, kardeşlerini, sonra seni öldürürler’ sözlerinin, Meryem, Kumru ve Kartal’ın yüzlerine düşmesi ise, akıllara Kuzgun’un ailesi tehlikede mi ? sorusunu getiriyor. Tanıtımda, dizinin heyecan dolu hikayesinden çarpıcı anlar da yer alıyor.

‘Kuzgun’un Çarşamba akşamı ekrana gelecek 12. bölümünün konusu şöyle; Kuzgun’un Behram Adıvar’ın torunu olduğunun ortaya çıkması, Kuzgun’u da Kudret’in asıl hedefi haline getirir.Babasının hayatta olup olmadığı konusunda kesin bir bilgiye sahip olamayan Kuzgun, Bora’yla bir pazarlık yapar ancak bir şartı vardır. Öte yandan Bora, Teo’yu Kartal’ın öldürdüğünü öğrenir ve acımasız bir intikam planı yapar.

Kartal’ın ölümle yüz yüze gelmesi artık an meselesidir. Kuzgun’un Behram’ın yerini alacak bir veliaht olduğuna inanmak istemeyen Dila, Kuzgun’u adım adım takip eder. Bu sırada, Kuzgun’un da içerisinde bulunduğu karanlık dünyada bütün dengelerini değiştirecek büyük bir patlam yaşanır. Kuzgun, ailesinin güvenliği için birkaç gün Meryem’de kalmaya karar verir. Dila’ya da birlikte gitmeyi teklif eder. Meryem, Kuzgun, Kumru ve Kartal yıllar sonra yeniden bir aradadır. Kuzgun için baba evinde duygusal anlamı çok büyük anlar yaşanacaktır. Meryem ile Dila arasında da yeni bir yüzleşme yaşanır. O sırada Kumru, Dila’nın ailesine yaptığı ihanetini öğrenir.

Kuzgun ve Dila ilk kez o gece aynı yatakta yatarlar. Aralarındaki duvarlara, sırlara ve Kuzgun’un intikam isteğine rağmen, Dila ile Kuzgun’un birbirlerine duydukları derin aşk her geçen gün karşı konulması daha imkansız hale gelmeye başlar. Dila, Bora’nın Kuzgun’la ilgili tehlikeli bir planı olduğunu hissedince, Bora’nın karşısına çıkar. Ancak Bora’nın planları Kuzgun’la sınırlı değildir. Bora, korkutucu yüzünü ilk kez Dila’ya da gösterir. Dila, Bora’nın fiziki tehdidi altındayken, Kuzgun da hem Kartal’ın hayatı hem de kendi hayatı üstünden ölümcül bir komployla karşı karşıyadır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. Dizinin kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Ahmet Varlı, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler gibi önemli isimler yer alıyor. Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, 12. ve yeni bölümüyle Çarşamba akşamı, saat 20.00’de Star’da!

Peki 12. bölümde başka neler olacak? İlk fragmanda nasıl detaylar vardı?

Kuzgun, annesine bir süre gözünün önünde olmaları gerektiğini söylüyor. Ailesini tehlikeden korumak isteyen Kuzgun, onları Dila’nın evine çağırıyor.

Meryem, o eve asla girmeyeceğini söyleyince Kuzgun, Dila’yı da alıp annesine geliyor ve orada kalmaya başlıyorlar.

Meryem, odada Dila ile konuşurken Kumru kulak misafiri oluyor ve yıllar önce evlerine uyuşturucu paketini Dila’nın koyduğunu öğreniyor.

Bu gerçeği bir şekilde öğrenen Bora ise Dila’yı köşeye sıkıştırıp onu tehdit ediyor ve Kuzgun’un ölmeden önce bu gerçeği bilmesi gerektiğini söylüyor. Kuzgun’un güvenini yavaş yavaş kazanmaya başlamışken ikili arasına bu gerçeğin girmesi büyük sorunlara da yol açacak!