SON DAKİKA
29 Kasım 2022 04:13

SON HABERLER

Kuzgun 15. bölümde Dila ile Kuzgun’un büyük yüzleşmesi!

Ay Yapım’ın, Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen, sezon finaline 2 bölüm kalan sevilen dizisi ‘Kuzgun’un 22 Mayıs Çarşamba günü ekrana gelece 15. Bölüm tanıtımı yayınlandı. Kuzgun ve Dila’nın, Rıfat’ın ölümünden ardından büyük bir yüzleşme yaşadıkları tanıtımda, Dila öfkesini Kuzgun’a haykırıyor. Dila’nın ihanetiyle sarsılan Kuzgun’un da, yaşadığı hayal kırıklığını Dila’nın yüzüne vuruyor. Büyük bir kırılma yaşayan Kuzgun ve Dila’nın, aşklarının bundan sonra nasıl bir seyir alacağı ise merak ve heyecan uyandırıyor.

KUZGUN’UN 14. BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

‘Kuzgun’un geçtiğimiz hafta ekrana gelen 14. bölümünde; Dila’nın polisle işbirliği yaptığını öğrenmesiyle, Kuzgun geri dönüşü olmayan bir yola girdi. Derviş, Dila’nın ihanetinin cezasının ölüm olduğunu söyledi. Kuzgun, Derviş’e, Dila’ya cezasını kendisinin vereceğini söyledi ve onu karanlığın en dibine çekecek bir plan yaptı. Kuzgun bir yandan da Bilginler Holding’i iflasa götürecek hamlelerde bulundu. Kuzgun’un gerçekleri öğrendiğinden habersiz ve aşkla dolu olan Dila, babasına rağmen, Kuzgun’la yeni bir döneme adım atabilmek için tarafını net olarak belli etti.

Dila, her anını aşık olduğu adamla, Kuzgun’la geçirmek istedi. Kuzgun, Dila’yla her bir araya geldiğinde, ihanetin acısıyla, aşkı arasında kaldı. Ali, avukatlarından Rıfat’ın tutuksuz yargılanmasını sağlayabilecek bir yol olduğunu öğrendi. Dila kendini Kuzgun’la geçireceği bir ömrün hayaline kaptırmışken, Kuzgun, Derviş’ten Dila’ya bir görev vermesini istedi. Behram kendisine tabi herkese davetiye gönderdi, masayı topladı ve Dila’ya tek başına uyuşturucu sevkiyatı yapma görevi verdi. Serbest kalırsa Kuzgun’un harekete geçeceğini bilen Rıfat, Ali’ye Kuzgun’u hayatlarından çıkarması için öldürülmesi talimatını verdi. Kumru, Dila ile Ali’nin konuşmalarını dinledi ve Dila’ya bir oyun oynadı.

Olacakları görüntülemek için de sevkiyat alanına gitti. Ancak önce karşısında Cihan’ı buldu, sonra da Kuzgun için kurulan pusuda, Cihan’la birlikte ölümle yüz yüze geldi. Dila da polise yakalanmaktan, Ferman Koruğlu’nun yardımı ile son anda kurtuldu. Ali ile çevirdikleri oyunun ardından Rıfat hakkında tutuksuz yargılanma kararı verildi. Rıfat’ın dışarı çıkmasıyla birlikte Kuzgun dört bir yandan Bilginler’e savaş açtı. Hedefine Ali ve Rıfat’ı aldı. Kuzgun’un Kudret’e ulaştırdığı delilerle Ali gözaltına alındı. Derviş, kendisine karşı üst üste yanlışlar yapan Dila’ya ve ailesine ağır bir bedel ödetmek için harekete geçti. Kuzgun ve Derviş, Dila’yı büyük bir trajedi çemberin içine aldılar ve Dila, kendi elleriye babasının ölümüne sebebiyet verdi.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. Dizinin kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler gibi önemli isimler yer alıyor. Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, 15. ve yeni bölümüyle Çarşamba akşamı, saat 20.00’de Star’da!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler