SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 02:28

SON HABERLER

Kuzgun 3. Bölüm Ön İzleme Yayınlandı! Kuzgun’un zor durumu!

Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in oynadıkları Kuzgun dizisinin 3. yeni bölümü Star TV ekranında 27 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Üst üste fragmanların yayınlandığı Kuzgun dizisinin yeni bölümünden ön izleme görüntüleri de geldi. Videodan 3. bölüm ön izleme görüntülerini izleyebilirsiniz. Peki, Kuzgun dizisi 3. bölümünde neler yaşanacak? Detaylar haberimizin devamında bulunuyor.

Ay Yapım’ın, Star’da ekrana gelen ve ilgiyle izlenen dizisi ‘Kuzgun’un, merakla beklenen 3. bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Kuzgun ile annesi Meryem’in karşı karşıya oldukları sahnede; Meryem, duygu ve hasret dolu sözleriyle, yirmi yıl boyunca, büyük bir özlemle dönmesini beklediği oğlu Kuzgun’a, yüreğinin sonuna kadar ona açık olduğunu ve sevgisinin sonsuz olduğunu hissettiriyor. Meryem’i sessizce dinleyen Kuzgun’un ne tepki vereceği ve annesini affedip affetmeyeceği ise merak uyandırıyor.

KUZGUN’UN 3. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK ?

‘Kuzgun’un Çarşamba akşamı ekrana gelecek 3. bölümünün konusu şöyle; Kuzgun ile Kesik’i yan yana gören Dila’nın kalbi paramparça olur. Dila’nın Kuzgun’a olan güveni de yara almıştır. Ona yeniden canını emanet edecek kadar güvenip güvenemeyeceğini anlamak için, tehlikeli bir hamle yapar. Bu hamle kısa bir süreliğine duygularına yenilmeleri, sımsıkı sarılmaları ile sonuçlanır. Ama Dila, Kuzgun’u sınamaya devam edecek ve aralarında keskin bir yüzleşme yaşanacaktır. Meryem, yıllar sonra ilk kez Rıfat’ın karşısına çıkar ve ikili arasında kelimenin tam anlamı ile bir söz düellesu yaşanır. Kuzgun ile Kumru da yine yıllar sonra ilk kez karşı karşıya gelirler. Bu anlara Meryem de şahit olur ve Kuzgun’un vereceği tepkiyi, gizlice takip eder. Kuzgun, Şeref’le yaptığı anlaşmadan sonra, Rıfat’ı ortadan kaldıracağı günün planını yapar. Ancak Kuzgun’un planı, vereceği kurbanla altüst olur. Kuzgun’un alacağı bu ağır darbeden sonra, Kuzgun ile Dila arasında iyileşmesi zor bir yara ve uçurum açılacaktır. Kuzgun artık intikam yolculuğunda keskin bir dönemece girmiştir. Bu yolda ya ölecek, ya da hayatta kalmaya devam edecektir.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. Dizinin kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Ahmet Varlı, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi önemli isimler yer alıyor. Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, 3. ve yeni bölümüyle 27 Şubat Çarşamba akşamı, saat 20.00’de Star’da!

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay – Pelin Diştaş
Yönetmen: Bahadır İnce
Senaryo: Burcu Görgün Toptaş – Özlem Yılmaz

Oyuncu Kadrosu:
Kuzgun: Barış Arduç
Dila: Burcu Biricik
Derviş: Settar Tanrıöğen
Meryem: Hatice Aslan
Rıfat: Levent Ülgen
Ali: Aytek Şayan
Kartal: Caner Şahin
Kumru: Ahsen Eroğlu
Şeref: Erdal Küçükkömürcü
Şermin: İpek Erdem
Seda: Derya Beşerler

İlgili Haberler