SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 23:19

SON HABERLER

Kuzgun 6. bölüm ilk sahne izle! Kuzgun, Meryem’i artık affedecek mi?

Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik ‘in paylaştığı ‘Kuzgun’un kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Ahmet Varlı, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler gibi önemli isimler yer alıyor.

Kuzgun ile Bora arasındaki büyük savaşta bundan sonra neler yaşanacak ? Dila, Kuzgun’u mu yoksa adaleti mi seçecek? Kuzgun, ölümden dönen Meryem’i artık affedecek mi ? Kuzgun ve Rıfat cephesinde neler olacak? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Kuzgun’un 20 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da ekrana gelecek 6. Bölümünde yanıt bulacak. Heyecanın daha da artacağı ve yine nefeslerin tutularak izleneceği yeni bölümde, birbirinden çarpıcı gelişmeler yaşanacak. Videodan Kuzgun dizisinin 6. bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

‘Kuzgun’un yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş üstleniyor, yönetmenliğini Bahadır İnce yapıyor, senaryosunu da Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazıyor.

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, heyecan ve duydu dolu yeni bölümü ile 20 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da!

İlgili Haberler