SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 09:20

SON HABERLER

Kuzgun dizisinden yeni bir ters köşe! Her şey ince ince planlanmış!

Burcu Biricik ve Barış Arduç’un başrollerinde oynadıkları Kuzgun dizisinin 6. bölüm tanıtımı yayınlandı.
Televizyongazetesi/Detay

Meryem’in Kuzgun’un başucunda uyuduğu sahne dikkat çekerken, Meryem, Kuzgun’un Rıfat ile işbirliği yapması ve katil olması nedeniyle ona sert tepki gösterecek.

Bu arada Dila’nın Kuzgun’u ihbar etmesinden sonra onun tutuklanması beklenirken Rıfat’ın tutuklanması büyük dikkat çekti.

Kuzgun’un silahı Dila’ya verirken kendi izlerini silip bir şekilde Rıfat’ın parmak izinin silahta kalmasını sağladığı düşünülüyor. Tüm planlarını ince ince yapan Kuzgun, öylesine derinden ilerliyor ki hem olayların kendi üzerine bulaşmasına engel oluyor hem de intikamını alttan alta almaya devam ediyor.

Kuzgun’un babasının mezarında “Rıfat hapse girecek ve bir daha o delikten çıkamayacak” sözleriyle aslında büyük bir oyun oynadığı ve Dila’nın kendisi ihbar ederken aslında babasını ihbar ettiği ortaya çıkıyor.

Ancak Dila’nın babasının cezaevine götürüldüğü anlarda yaşadığı üzüntü, Kuzgun’u da sarsacak gibi görünüyor.

Olayların nasıl bir yöne doğru ilerlediğini anlamak için yeni bölümde yaşanacak gelişmeleri izlemek gerek ancak Kuzgun dizisinin hikayesinin hızlı ilerlemesi, olayların hızlı bir şekilde çözülmesi de izleyenleri mutlu ediyor.

Bu arada Rıfat’ın karısı ve aynı zamanda Şeref’in kardeşi Şermin ile yeğeni Bora arasında geçen konuşma da dikkat çekti.

Abisini Kuzgun’un öldürdüğünü öğrenen Şermin de oyuna giriyor. Şermin’in Bora’ya “Beni Kuzgun’un ailesinin hayatına dola. Yapabileceklerime inanamazsın” sözleri de yeni bir savaş başladığının göstergesi.

İşte Kuzgun 6. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Bora, Kuzgun ve Meryem’e tuzak kuruyor!

Bora’nın, babasını Kuzgun’un vurduğunu öğrendiği an, Kuzgun ile Bora arasındaki büyük savaşın da başladığı andır aynı zamanda. Artık hiç kimse güvende değildir. Bora, ilk hamlesini yapar ve alttan alta Kuzgun’u, avukatı olmayı kabul eden Dila’nın önüne atar. Kuzgun, Bora’nın planını sezer ve büyük bir kumar oynamaya karar verir. Bu kumarın bir ucunda özgürlüğü, diğer ucunda hapishane durmaktadır. Rıfat’la ortak iş yapmak için harekete geçen Bora’ya karşılık Kuzgun, Rıfat’a Bora’yı kontrol altında tutmasını sağlayabilecek bıçak sırtı birteklifte bulunur.

Bora, Kuzgun’a karşı savaşını şiddetlendirir ve hem Meryem’e hem de Kuzgun’a büyük bir tuzak kurar. Meryem’i oyuna getirip alıkoyan Bora, onun hayatını da Kuzgun’un vereceği çok kritik bir karara bırakır. Ancak Kuzgun’un, Bora’nın bu acımasız planından haberi yoktur ve Meryem artık ölümle yüz yüzedir. Öte yandan Dila, Kuzgun’un katil olmasını öğrenmesiyle sarsılmış, öğrendiklerini Rıfat’a doğrulatmış ve adalet ile Kuzgun arasında çok zor bir tercihle karşı karşı kalmıştır. Ve şimdi, hem Kuzgun’un hem de Dila’nın alacağı kararlar, atacağı adımlar herkesin hayatını derinden etkileyecek ve bu büyük savaşın seyrini değiştirecektir.

İlgili Haberler