SON DAKİKA
25 Haziran 2019 04:42

SON HABERLER

Kuzgun sezon finalinde büyük şok! Kuzgun Behram’ı öldürdü, Dila intihar etti!

Televizyongazetesi/Detay – Star TV’de 16. bölümüyle sezon finali yapan Kuzgun dizisi, izleyenlere büyük ters köşe yaparak ara verdi.

Barış Arduç ve Burcu Biricik’in oynadıkları dizi, heyecanlı bir bölümle ekrana geldi. Behram, Kuzgun’a oynadığı bir oyunla Ali’nin Meryem’i kaçırmasını sağladı.

Annesinin limanda bir konteynerin içinde olduğunu öğrenen Kuzgun, adeta zamanla yarıştı. Rıfat’a kurulan aynı düzenek Meryem’e de kurulmuştu. Birisi kapıyı açarsa silah patlayacaktı ancak bu kez zaman ayarı da yapılmıştı.

Kuzgun, Cihan’ın yardımıyla demir kesmek için birini getirtti. Yan taraftan konteyneri kesip annesini silahın ateşlenmesine 1 saniye kala kurtardı. Anne oğul, ilk kez yıllar sonra birbirlerine bu olay sayesinde yakınlaştılar. Kuzgun, artık ‘anne’ demeye başladı.

Kuzgun önce annesini kaçıran kişinin Behram’ın söylemiyle Ali olduğunu düşündü. Ancak Cihan’ın bulduğu delillerle olayın iç yüzünü öğrendi. Behram’ın yaptırdığı anladı. Önce Ali’yi bulup eline ateş ederek ondan hesap sordu.

Daha sonra Behram’a gitti. Behram, bu arada Ferman Koru’nun evinden alınan bir örnekteki DNA’nın babası Yusuf’a ait olduğunu söyledi Kuzgun’a. Kuzgun, Behram’ın yanına gitti.

Bu sırada Dila da bambaşka planlar peşindeydi. Ferman Koru ile işbirliği yaparak Behram’ı ona vereceğini söylemişti. Aynı anda Behram’a da bir oyun oynayarak Ferman’ı ona vereceğini söyledi. Asıl hedefi ise Behram’dı.

Ferman, Dila’nın Behram’ı öldürmesi için handaki herkesi etkisiz hale getirmişti. Dila gittiğinde handaki herkes yerde baygın yatıyordu.

Kuzgun, Behram’ı vurdu!

Behram’ı terasta bulan Dila, silahını çekti. Behram, kendisine oyun oynadığını anladı ve Dila’ya, kendisini öldürürse tüm ailesinin öleceğini söyledi ama Dila’nın gözü kararmıştı bir kez!

Bu sırada hana giden Kuzgun, yerdeki insanları görünce ne olduğunu anlayamadı. Behram’ı aradı, odasında bulamayınca terasa çıktı. Dila’nın silah çektiğini görünce onu ikna etmek için “Eğer Behram’ı vurursan, Ali’yi öldürürüm, Cihan şu anda yanında” diyerek onun silahı indirmesini sağladı.

Hiç beklenmedik bir şekilde silahını Behram’a çeviren Kuzgun, “Ben artık karanlığın ta kendisiyim, ben sen oldum” diyerek Behram’ı vurdu.

Dila, “Seni kalbinden vuracağım demiştim” deyip kendini vurdu!

Dila, şok geçirdi. Kuzgun onu alıp gitmek istedi oradan ancak Dila buna izin vermedi. Silahını alıp göğsüne tuttu. Kuzgun, önünde diz çöktü, onu sevdiğini söyledi, önce beni vur dedi ama Dila, “İçimdeki bu karanlıkla yaşayamam artık. Seni kalbinden vuracağım demiştim” diyerek kendisini göğsünden vurdu.

Dila kanlar içinde yere düşerken, Kuzgun onu kollarına alıp acıyla bağırdı.

Diziyi izleyenler bu sahneyi görünce gözlerine inanamadı! Dila’nın kalbine çok yakın bir yerden kendisini vurmuş olması, ölme olasılığını güçlendiriyor. Ancak dizinin yeni sezonunda bir şekilde Dila’nın kurtulacağını düşünüyor izleyiciler.

İşte Dila’nın kendisini vurduğu o sahne:

İşte Kuzgun’un Behram’ı vurduğu sahne:

İlgili Haberler