Ana sayfa Dizi Haberleri Maraşlı dizisinin yönetmeninden yeni gizemli bir dizi daha geliyor!

Maraşlı dizisinin yönetmeninden yeni gizemli bir dizi daha geliyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında izleyicilerle geçen sezon buluşan Maraşlı dizisi, yaz döneminin ortalarında final yaparak ekrana veda etti. Burak Deniz ile Alina Boz ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin etkileyici hikayesini öne çıkartan detaylar yönetmen Arda Sarıgün imzasını taşıyordu.

Hikayesi ile dikkat çeken Maraşlı, gizemli bir yapım olarak başladı ve bu sayede de büyük ilgi gördü. Arda Sarıgün, yeni sezonda yine gizemli bir dizinin başına geçti. Fox TV için hazırlıkları devam eden yeni dizisinin ismi İmkansız.

Kanal D’nin almayı çok istediği ama Fox TV’nin elde ettiği yeni dizi Medyapım imzasını taşıyor. Gece isimli karakter ile entrikacı birisine hayat verecek olan Hazal Kaya, başrolde bulunuyor. Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay ikilisinin de başrolünde yer aldığı dizinin rejisi Arda Sarıgün’e emanet edildi.

Başarılı yönetmen aynı Maraşlı dizisinde olduğu gibi yine gizemli bir hikayeyi izleyicilerin beğenisine sunacak. Erdem ve Gece karakterleri ile Buğra Gülsoy ile Hazal Kaya uyumu da merakla bekleniyor.