SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 06:08

SON HABERLER

MasterChef Türkiye 24. bölümünde O Ses Türkiye’ye konuk oldu! Acun Ilıcalı pas attı, Hazer Amani fırsatı kaçırmadı

MasterChef Türkiye yarışmacıları bu hafta dış görevde O Ses Türkiye çekimlerine konuk oldu. Yarışmacılar Acun Ilıcalı ile jüri üyeleri Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise’ye yemek pişirdiler. O Ses Türkiye ekibine yemek yapan takımlardan hangisi kazanacak? Müthiş bir yarış izleyicileri bekliyor.

Geçtiğimiz hafta fenomen isim Murat Öztürk’ün programdaki hal ve hareketleri, ardından diskalifiye edilmesi çok konuşulmuştu. Acun Ilıcalı, adeta bu olaya gönderme olacak bir söz söyledi. Hazar Armani ise aldığı bu pas ile cevabı hemen yapıştırdı. Yani Murat’a programda bir gönderme de yapıldı. Videodan detayları izleyebilirsiniz.

MasterChef Türkiye yarışmasının 24. bölümü 20 Kasım Salı akşamı tv8 ekranında izleyicilerle buluşacak.

Masterchef Türkiye Mutfağı; yeteneklerini sergileyecek Masterchef adaylarını bekliyor! Ancak bu mutfağa girebilmek o kadar da kolay olmayacak. Binlerce başvuru arasından seçilen 30 yarışmacı adayı Masterchef Türkiye’de kalabilmek için temel becerilerini ve hünerlerini Masterchef mutfağında gösterecek. İşler, bu mutfağa girmekle de bitmiyor. Bu mutfakta kalmak da bu mutfağa girmek kadar zor. Bakalım kimler bu yetenekli 14 yarışmacıdan biri olacak?

Birbirinden farklı yeteneği olan 14 Masterchef adayı, Türkiye’nin Masterchef’i olmak için her hafta sonu bazen stüdyoda, bazen stüdyo dışında kıyasıya bir rekabet sergileyecek.

Yemek pişirme sanatının en ince detaylarını profesyonel şefler; Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu’ndan, yemek yapma tutkusunun hırsa nasıl dönüştüğünü de yarışmacılardan öğreneceğiz.

Uzun maratonun sonunda yalnızca bir kişi Türkiye’nin yeni Masterchef’i olma gururunu yaşayacak ve büyük ödülün de sahibi olacak.

İlgili Haberler