Ana sayfa Dizi İzle Masum 3 Ekim Cumartesi 195. Bölüm Fragmanı İzle

Masum 3 Ekim Cumartesi 195. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 3 Ekim Cumartesi tarihli 195. bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünden ilk detayları videoda bulabilirsiniz. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Masum dizisinin 2 Ekim Cuma günü yayınlanan bölümünde neler olmuştu? Kokila Vanş’ı annesine geri verir. Gopi ise Rashi’yi iyi biri olması için teşvik etmeye çalışır. Rashi’nin yalanlarını yakalayan Gopi ne yapacak? Urmila ve Rashi’nin yalanı ortaya çıkınca Modi evinde büyük bir kriz yaşanır. Kokila Vanş’ı öz annesine verir ve Urmila’nın artık Modi evine gelmesini yasaklar. Gopi’nin gerçekleri anlatmasından korkan Rashi onunla konuşur. Gopi bunun için Rashi’ye şart koşar ve artık yalan söylememesi gerektiğini söyler. Köşeye sıkışan Rashi onun şartına boyun eğer. Fakat Rashi Kokila’ya yalan söylemeye devam eder. Onun yalanlarını yakalayan Gopi ne yapacak?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür.

Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel