SON DAKİKA
6 Şubat 2023 14:55

SON HABERLER

Masum 5 Mart Cuma 348. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 5 Mart Cuma tarihli 348. bölümüyle ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor. Yeni bölümde neler yaşanacağı ile ilgili detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

348. yeni bölümde; Vidya ve Şarvan’nın nişanı için hazırlıklar başlar. Urmila ise Gora’nın oğluyla olan konuşmalarını duyar. Urmila Gora’nın esas niyetini ortaya çıkarabilecek mi? Vidya Şarvan ile evlenmeyi kabul eder. Gopi ve Ahem bunu istemese de kızları için kabul etmek zorunda kalır. Modi ailesinin evinde nişan hazırlıkları başlar.

Mira ise kız kardeşinin bu kadar hızlı bir şekilde evlenmesini doğru bulmaz. Gopi ve Ahem kızları için endişelenir. Öte yandan Gora oğluyla telefonda konuşur ve planlarının aksamaması için onu tembihler. Gora’nın konuşmalarını duyan Urmila ondan şüphelenir. Gora’nın peşine düşen Urmila onun gerçek niyetini öğrenebilecek mi?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine ahissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür.

Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler