SON DAKİKA
5 Şubat 2023 22:50

SON HABERLER

Masum 5 Ocak Salı 289. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 5 Ocak Salı tarihli 289. bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili detayları videoda bulabilirsiniz. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

289.bölümde neler yaşanacak? Pari Savita’nın kedisini kaybedince yalan söyler. Savita’ya karşı Pari’yi savunan Kokila ona güvenir. Pari’nin yalanı ortaya çıkacak mı? Pari ve çocuklar komşuları Savita’nın kedisini kaybeder. Kokila Savita’nın diline düşmemek için her yerde kediyi arar. Kedinin kaybolmasında payı olan Pari Urmila’yı arayıp ondan kedinin benzerini bulmasını ister. Urmila bulduğu kediyi getirdiğinde Pari onu Savita’ya verir.

Savita onun kendi kedisi olmadığını anladığında ortalığı ayağa kaldırır. Fakat Pari’ye çok güvenen Kokila onun yalan söylemediğini söyleyerek Savita’yı geri püskürtmeye çalışır. Pari’nin oyunu devam edecek mi?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine ahissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür.

Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler