SON DAKİKA
11 Ağustos 2022 09:19

SON HABERLER

Masumlar Apartmanı dizisinde öyle bir sahne var ki, Sezen Aksu eşliğinde mest olacaksınız!

TRT 1’de yayınlanan ve bu sezonun en çok ses getiren yapımı olan Masumlar Apartmanı’nın 2 Şubat Salı akşamı yayınlanacak bölümünde Sezen Aksu sürprizi! Güçlü kadrosu ve hikâyesiyle her hafta izleyicileri ekran başına kilitleyen Masumlar Apartmanı için; Sezen Aksu’nun bestelediği ve seslendirdiği “Affet” şarkısı, Naci ve Safiye’nin geçmiş günlerine döneceği sahnelerde izleyici ile ilk kez buluşacak.

2020-2021 sezonunun en başarılı dizisi olarak öne çıkan Masumlar Apartmanı’nda Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu, başrol olmanın hakkını veriyor. Dizinin her bölümü büyük bir heyecan fırtınası şeklinde devam ediyor. Peki Masumlar Apartmanı dizisinin 2 Şubat Salı akşamı yayınlanacak olan 20. yeni bölümünde neler izleyeceksiniz? Haberimizde hem yeni fragmanı hem de son bilgileri bulabilirsiniz.

Masumlar Apartmanı’nın yeni bölümünde neler olacak? İnci, eve girmiş, yepyeni bir maceraya ilk adımı atmıştır. Her ne kadar sağlam durmakta kararlı olsa da daha ilk günden yaşadıkları onu umutsuzluğa sürükler. Han, İnci’yi rahat ettirmek için elinden geleni yapar ancak Safiye’nin planları başkadır. Safiye, İnci’ye hayatı dar etmekle meşgulken Naci’den gelen bir sürpriz, bastırmaya çalıştığı duyguları tekrar canlandırır. Fakat Safiye direnmekte kararlıdır.

Gülben evdeki dengeleri korumaya çalışırken, Hikmet’in kafa karışıklığı İnci ve Safiye arasında yeni bir kriz yaratır. Neriman ise Ege ve Gamze’nin birlikteliğinin acısını henüz atlatamamışken bir de Gamze’nin entrikalarıyla uğraşmak zorunda kalır ve sonunda patlar. Gülru’nun gitmeden önceki son hamlesi ise Safiye’ye yıllar önce kapattığı bir kapıyı yeniden açtırır.

İşte 2 Şubat Salı akşamı yayınlanacak olan TRT1’in iddialı dizisi Masumlar Apartmanı’nın 20.bölüm fragmanı:

Yapımcılığını Onur Güvenatam yaptığı, senaryosunu Deniz Madaoğlu’nun kaleme aldığı ve Çağrı Vila Lostuvalı’nın yönettiği Masumlar Apartmanı 2 Şubat Salı akşamı yeni bölümüyle TRT 1’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler