Ana sayfa Dizi Fragmanları Masumlar Apartmanı finaline az kala sevimli bir karakter hikayeye katıldı!

Masumlar Apartmanı finaline az kala sevimli bir karakter hikayeye katıldı!

tarafından ker_def

Masumlar Apartmanı dizisinin finaline çok az kaldı. Son 3 bölümüyle vedaya doğru ilerleyen dizinin nasıl bir sonla veda edeceği de merakla bekleniyor. 10 Mayıs Salı akşamı yayınlanacak 69. bölümde ise izleyiciler için güzel bir sürpriz var. Masal’ın Doğumu apartmanın umudu oldu. Dizi hayranları da bu yeni sevimli karakter ile bir hayli mutlu olacaktır. 24 Mayıs’ta yayınlanacak olan 71. bölümle birlikte milyonların hayranlığını kazanan bir dizi daha bitecek.

TRT 1’in Salı günlerine damga vuran ve yayınlandığı ilk günden bu yana zirveden düşmeyen dizisi “Masumlar Apartmanı” 10 Mayıs Salı akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı, çarpıcı öyküsüyle yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümleri merakla ve heyecanla beklenen “Masumlar Apartmanı”nda bu hafta neler yaşanacak? İşte tüm detaylar:

Masumlar Apartmanı finaline az kala sevimli bir karakter hikayeye katıldı! 7

Masal’ın doğumu, hem aile hem de apartman sakinleri için yepyeni bir umudun simgesi olur. Naci, Safiye’nin en önemli kurallarından birini daha aşmayı başarır. Bir yandan da Safiye’nin bebekle kurduğu bağı gördükçe, birlikte bir çocukları olması arzusu giderek güçlenir. Safiye’nin bu konudaki hisleri ise çok başkadır.

Tüm zamanını Masal’a ayıran, uyumaya bile direnen Gülben’in, bebeği konusunda Safiye haricinde kimseye güvenememesi başta Esat olmak üzere herkesin dikkatini çeker. Bu sırada doktorun söylediği bir şey, Gülben’in yetersizlik korkusunu tetikler.

Han ve Ceylan, arkadaşlık sınırları içinde görüşmeye devam ederlerken Ceylan’ın yeni sergisinin açılışı gelip çatar. Bu sergi, Han için adeta bir sınav olacaktır. Nihayet tüm apartman sakinleri, o çok istedikleri pikniğe giderler. Ancak, mutluluk ve neşe içinde geçen günün sonunda olacaklardan habersizdirler.