Ana sayfa Dizi Haberleri Masumlar Apartmanı’nda sona yaklaşılırken herkes finale kitlendi!

Masumlar Apartmanı’nda sona yaklaşılırken herkes finale kitlendi!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Türkiye’de dizi dünyasına yeni bir soluk getiren Masumlar Apartmanı’nda büyük finale çok az kaldı. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek hasta hikayelerinden oluşan kitabından uyarlanan dizi üç bölüm sonra final yapacak. Şimdi herkes finalde olacaklara kitlendi.

İlk bölümü Eylül 2020’de TRT 1’de ekrana gelen Masumlar Apartmanı bugüne kadar hiçbir dizide görmediğimiz türden karakterleri bizlerle tanıştırdı, onların iç dünyasını bizlere anlattı.Görünen her sıra dışılığın arkasında büyük travmaların bulunabileceğini gözler önüne serdi. Ve özellikle ilk sezonunda herkeste büyük şok etkisi yarattı.

Bu özellikleriyle dizi dünyasına yeni bir soluk getiren Masumlar Apartmanı üç bölüm sonra final yapacak. Çekimleri de iki hafta içinde sona erecek. Şimdi herkes Derenoğlu ailesi üyelerinin sonunun ne olacağını merak ediyor.

Çok travmatik bir çocukluktan gelen Safiye, Han, Gülben ve Neriman Derenoğlu kardeşlerin hikayesini anlatan dizide bu karakterlerin her biri ayrı bir psikolojik soruna sahip. Kardeşlerin en dominantı olan Safiye bir OKB hastası. ABD’de okuyan ikinci kardeş Han, ışıltılı hayatının ardından geceleri çöplükte geçen karanlık bir hayat yaşıyor. Ablasının baskısı altında büyüyen Gülben sürekli altını ıslatıyor. Neriman ise tüm bu sorunlu abla ve abinin ardında büyük bir baskı altında yaşıyor.

Masumlar Apartmanı’nda bu sorunlu karakterler bugüne kadar birçok şeyi aştı ve hayatlarında birçok şey başardı. Ancak hala tam olarak iyileşemedi. İşte bu durum da ikinci sezonda izleyiciyi sezondan çıkardı. Diziyi izlemekten vazgeçenler uzaktan takip etmeyi bırakmadı.

İşte bu sıra dışı dizide finale çok az kaldı. Artık herkes bu dört sorunlu kardeşin sonunun ne olacağını merak ediyor. İkinci sezonunu çok düşük reytinglerle geçiren, her yeni bölümüyle reytingleri daha da düşen Masumlar Apartmanı’nın çok çarpıcı bir sonla ekrana gelmesi bekleniyor.