SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 20:44

SON HABERLER

Mehmetçik Kutlu Zafer 24. yeni bölüm fragmanı izle

Hikayesi ve çekimleriyle izleyicileri ekrana bağlayan “Mehmetçik Kutlu Zafer” dizisinin başrollerinde İsmail Hacıoğlu, Cansu Tosun, İsmail Ege Şaşmaz, Ogün Kaptanoğlu, Berk Erçer, Özgü Kaya yer almakta. Kadrosunda Dilşad Çelebi, İsmail Hakkı, Semih Ertürk, Cansu Fırıncı, Tansu Taşanlar, Fatih Dönmez, Emre Narcı, Yiğit Uçan, Burak Alp Yenilmez, Atakan Yarımdünya, Gökhan Karacık, Yıldırım Gücük, Hakan Örge, Mehmet Çelik ve Hakan Vanlı yer aldığı dizinin son bölümü 13 Kasım Salı günü TRT 1 ekranında izleyicilerle buluştu. Dizinin 23. bölümünün hemen ardından ise 24. yeni bölümden ilk görüntülere yer verildi.

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin 24. yeni bölümünü 20 Kasım Salı akşamı TRT1 ekranında izleyeceğiz. Yeni bölümden ilk görüntüleri videoda bulabilirsiniz.

23. ve son bölümde yaşananların detayı şöyle:

Basra’dan Gelen Kervan

Selman’ı Pak zaferini kazanıp, İngilizleri’i Kut şehrine hapseden Halil albay, yorgun düşen Türk neferini biçare bırakmayacaktır… Basra’dan gelen kervan, hem İngilizler’i sarsmak için hem de Türk neferlerin güç kuvvet bulması için önem arz etmektir…

Üsküplü, Neccar’ın evinde kıstırılır

Fatma’nın yardımıyla Kut şehrine giren Üsküplü, Neccar’ın evinde kıstırılır… Hamilton da, Neccar’ın evinde bir şeyler olduğunu sezer… Üsküplü, bu çemberden çıkmanın bir yolunu bulmalıdır… Mevlüt, Said ve diğerleri, Üsküplü’yü çıkarmak için planlarını yapar…

Mehmet’in İlk Büyük Görevi

Hamilton, ilmek ilmek işlediği Mehmet planını, artık devreye sokar. İlk büyük görevini alan Mehmet, Osmanlı kışlasına sızabilecek midir? Mehmet’e olan aşkından hiç vazgeçmeyen Zeynep ise onu İngilizlerin elinden alabilmek için her fırsatı kollar. Mehmet’i sokakta gören Zeynep, tam ona ulaşacakken, uzun zamandır kendisine karşı bilenen Alisa, Zeynep’in yolunu keser.

İlgili Haberler