Ana sayfa Sosyal Medya Melek Baykal’ın yıllar önceki halini gören hayranları mest oldu!

Melek Baykal’ın yıllar önceki halini gören hayranları mest oldu!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-Tiyatronun ve ekranların usta isimlerinden Melek Baykal sosyal medya paylaşımıyla hayranlarını yıllar öncesine götürdü.

Melek Baykal, 1984 yılında evlendiği Warner Striening ile nişanında çekilen bir fotoğrafı instagram hesabından  yayınlayarak, eski günleri yad etti. Ünlü oyuncu paylaşımına, “İkinci evliliğimin ilk adımı nişan gününden… Zayıf yıllarımı unutmuşum” notunu düştü.

Ünlü oyuncu  ilk evliliğini Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olduğunda meslektaşı Zafer Ergin ile yapmıştı. 4 yıl evli kalan ikili, 1979’da yollarını ayırmıştı.

Almanya’da tanıştığı Warner Striening ile 1984 yılında evlenen Melek Baykal Striening ile 36 yıl evli kaldı. Çift,  2020’de yollarını ayırdı.

Melek Baykal'ın yıllar önceki halini gören hayranları mest oldu! 7

Melek Baykal’ın paylaşımına, Nebahat Çehre, Ayşenil Şamlıoğlu ve Sahtap Soysal’ın da aralarında bulunduğu ünlü isimler ‘Ne güzelsiniz’ şeklinde yorumlarda bulundular.

Baykal, boşanmalarından önce verdiği röportajda Striening ile sorunlu bir süreçte olduklarını açıklamıştı. Oyuncu, “Resmi olarak bir yabancı ile evliliğim var. 1984’ten bu yana… Aşık oldum ve evlendim. Mesleğimi bile gözüm görmedi. Demek ki sadece aşk yetmiyormuş. Sonra ben ülkeme döndüm 1987 yılında. Geçenlerde konuştuk. ‘Biz bu işi bitirsek mi, ne yapsak?’ diye, ‘Ben hiç istemiyorum ama sen istiyorsan boşanalım’ dedim. Böyle bir süreçteyiz şimdi…” demişti.