Ana sayfa Dizi Haberleri Menajerimi Ara setinde kar topu savaşı görülmeye değer!

Menajerimi Ara setinde kar topu savaşı görülmeye değer!

tarafından ker_def

İstanbul’da çekimleri devam eden Menajerimi Ara dizisinin ünlü isimleri karı görünce dayanamayıp kar topu savaşı yaptı. Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş’ın başını tuttuğu grubun kar topu savaşı herkesi gülümsetti. Set ekibinin de katıldığı bu savaşta en çok da kadın oyuncuların saçları konusunda bir endişe vardı. Saç ve makyaj uzmanına kar topu savaşı sonrası yeni bir iş daha çıktı.

Bu sezonun sevilen dizilerinden ‘Menajerimi Ara’nın oyuncu ve teknik ekibi sette kartopu savaşı yapınca eğlenceli anlar da kameraya çekildi. O anlar sosyal medyada paylaşıldı. Dizinin hayranları da bir hayli beğendiklerini belirten yorumlar yaptı.

Oyuncuların ve menajerlerinin dünyasının arka planını anlatan Star TV’de yayınlanan Ay Yapım imzalı eğlenceli dizi ‘Menajerimi Ara’nın aralarında Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş’ın olduğu oyuncuları ve teknik ekibi bugünkü çekimler arasında hep birlikte kartopu savaşı yaptı.

Dış mekanda gerçekleşen ve kar yağışından dolayı bembeyaz olan çekim alanında sahne arasında bir anda kartopu savaşı başlatan ve yerlerde yuvarlanan ekibin eğlenceli anları kameralara yansıdı.

Oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun bir araya geldiği ‘Menajerimi Ara’ eğlenceli hikayesiyle her pazar akşamı saat 20.00’de Star TV’de izleyiciyle buluşuyor.