Ana sayfa Sosyal Medya Mert Kılıç ile Aslıhan Güner çifti yıllar sonra bir ilki yine birlikte gerçekleştirdi!

Mert Kılıç ile Aslıhan Güner çifti yıllar sonra bir ilki yine birlikte gerçekleştirdi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Aslıhan Güner yeni film projesi olan Hiç ile yeniden setlere dönüş yapacak. Geçen sezon başında Uzak Şehrin Masalı isimli diziye başlayan oyuncu, projenin kısa sürmesinin talihsizliğini yaşamıştı.

Kocası Mert Kılıç ile birlikte Komutan isimli filmin başrolünde yer alan oyuncu, ayrıca Hiç isimli sinema filminin senaryosunu okumaya başladığını da sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile ortaya koymuştu. İki başarılı oyuncu kameralar tarafından görüntülendi ve yoğun bir dönem yaşadıklarını ifade ettiler.

Psikolojik bir dram hikayesi olan Hiç için yakında kamera karşısına geçecek olan Aslıhan Güner, provalara gittiğini söyledi. Onur Tuna ile başrolü paylaşacak olan Aslıhan Güner, yeni proje heyecanı yaşıyor.

Komutan filminin 7 Ekim’de vizyona gireceğini belirten Mert Kılıç da bunun heyecanı içinde olduğunu ifade etti. Aynı projede birlikte yer almaktan memnun olan çift, daha önce de birlikte kamera karşısına geçtiklerini hatırlattı.

Mert Kılıç ile Aslıhan Güner çifti yıllar sonra bir ilki yine birlikte gerçekleştirdi! 7

Mert Kılıç, “Daha önce Aslıhan hanım ile aynı projede yer almıştık, bir sinema filmi olarak ilk. Çok uzun zamandır planladığımız bir projeydi. Yaklaşık 5 yıl oldu. Çok önemsediğimiz bir iş. İnşallah duygusu çok yüksek, tamamen sosyal mesajları iyi olan bir iş. Zor bir süreçte yaptık, pandemi sürecinde yaptık. Bütün zorluklara rağmen projeyi bu şekle getirdik” açıklamasını yaptı.

Bir sınır ötesi operasyon hikayesinin anlatıldığı Komutan isimli sinema filmi, Fırat Kalkanı operasyonunda yaşanan gerçek bir hikayeden esinlenilerek hazırlandı. Mert Kılıç, izleyicilerin duygusu ve aksiyonu yüksek bir film izleyeceğini ayrıca gerçeklik duygusunun da yoğun olacağını anlattı.

Filmin aksiyon sahneleri için yurt dışından bir yönetmen getirdiklerini de belirten Mert Kılıç, bunun da sahnelerin daha gerçekçi olması için yapıldığını vurguladı.

Mert Kılıç ile Aslıhan Güner ikilisi daha önce Şefkat Tepe isimli dizi projesinde birlikte aynı seti paylaşmıştı. 2010 yılında başlayan dizi 2014 yılına kadar devam etti ve sette arkadaşlıklarını ilerleten çift, aşklarını da ilan etmiş, sonrasında da evlenmişti.

Eşinin sinema filmi projesinde kendisinin en büyük destekçisi olduğunu da açıklayan Mert Kılıç, “Aslıhan’ın şöyle bir özelliği var. İnanılmaz duygusal sahnesi var, kendi sesiyle çok güzel bir ağıt okudu. O dramatik sahnenin tansiyonu onun sesiyle beraber çok farklı bir noktaya geldi” dedi.