Ana sayfa Dizi Haberleri Meryem Uzerli, Ru dizisinde en çok neden etkilendiğini açıkladı!

Meryem Uzerli, Ru dizisinde en çok neden etkilendiğini açıkladı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, yüzü olduğu mücevher markasının tanıtımı için İstanbul’a geldi. Bir süredir yeni dizi projesi Ru ile gündemde olan oyuncu, yakında sete çıkarak çekimlere katılacak. İzmir’in Urla ilçesinde yapılacak çekimler için bu bölgeye gideceğini belirten Meryem Uzeril, yeni bir heyecan içinde.

Hayallerinin peşinden giderek Urla’da restoran açan bir kadını canlandıracağı Ru projesi ile birlikte beş yıl aradan sonra ünlü oyuncu yeniden bir dizi projesiyle hayranlarının karşısına çıkmış olacak. En son 2017 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Meryem Uzerli, yeni projesi için şunları söyledi:

“Çok güzel, çok heyecanlıyım, mutluyum. Çok farklı bir kadın karakter. Sekiz bölüm çekeceğiz. İnşallah yazın güzel bir zaman geçireceğiz.”

Çekimlerin 4 aya kadar sürebileceğini ve daha önce Urla’ya hiç gitmediğini anlatan Meryem Uzerli, “Urla’yı araştırınca çok mutlu oldum. Çünkü inanılmaz özel bir yer. Çocuklar, hepimiz oraya gideceğiz” dedi.

Tanıdığı insanların “Urla’yı görürsen bir daha oradan gitmek istemezsin” dediğini de belirten oyuncu, bu bölgeyi çok merak ettiğini ifade etti.

Meryem Uzerli, Ru dizisindeki karakteri hakkında ise bilgi veremeyeceğini bir şey söylerse kendisine yapımcının kızabileceğini anlattı. Medyapım tarafından titizlikle hazırlanan Ru dizisinden en son Mert Yazıcıoğlu’nun ayrıldığı ortaya çıkmıştı. Şevval Sam’ın da kadrosunda yer alacağı dizideki bir başka ünlü isim ise Zafer Algöz olacak.

8 bölüm sürecek olan Ru dizisinde Meryem Uzerli’yi genç bir adamla aşk yaşayan Reyan isimli bir kadın karakterinde izleyeceksiniz.

Cannes Film Festivali’ne 7 yıldır gittiğini anlatan ve tanıdığı arkadaşları, bağlantıları olduğunu belirten Meryem Uzerli, iki çocuğu ile birlikte normal zamanlarda Almanya’da yaşamını sürdürüyor.