SON DAKİKA
26 Nisan 2019 16:39

SON HABERLER

Müge Anlı İle Tatlı Sert 12 Eylül Çarşamba günü neler oldu? Programın tamamını izle!

Müge Anlı ile Tatlı Sert, 10 yılıdır bir ekran klasiği olarak devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yeni yayın dönemini açan Müge Anlı, Ordu’daki seri cinayet dosyasını ele almış, ayrıca kayıpları bulmuştu. Müge Anlı’nın 12 Eylül Çarşamba günü ekrana gelen bölümünde de önemli olaylar yaşandı. Bu bölümün tamamını videodan izleyebilirsiniz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert, yapımcılığını ve sunuculuğunu Müge Anlı’nın yaptığı, yönetmenliğini Hüseyin Coşkun’un üstlendiği 2008 yılından bu yana atv’de sabah kuşağında yayınlanan kayıp kişilerin arandığı, Türkiye’nin en etkili sabah programlarındandır.

Müge Anlı, birçok kayıp vakasını sonuca ulaştırmış ve aileleri buluşturmuştur. Program sayesinde çok sayıda cinayet dosyası çözülmüştür.

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün atv ekranlarında yayınlanır

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

12 Eylül Çarşamba Müge Anlı ile Tatlı Sert’i videodan izleyebilirsiniz.

İlgili Haberler