Ana sayfa Dizi Haberleri Ne Gemiler Yaktım dizisi pazartesi rekabetinde çok zorlanabilir!

Ne Gemiler Yaktım dizisi pazartesi rekabetinde çok zorlanabilir!

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelecek Ay Yapım’ın yeni dizisi ‘Ne Gemiler Yaktım’ 4 Aralık Pazartesi akşamı izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Heyecanla beklenen dizinin birinci bölümünden çarpıcı bir sahne yayınlandı. Yayınlanan sahnede Yasemin ve Fidan’a hayat veren Deniz Baysal ile Devrim Özkan’ın başarılı oyunculuğu dikkat çekiyor.

İki genç ve başarılı kadın oyuncunun başrolünde yer aldığı dizinin kadın izleyicilere hitap etmesi dikkat çekiyor. Özellikle iki kadının hayatta kalma mücadelesinin ortaya koyacağı hikayenin yüksek enerjisi birçok kadın izleyiciyi diziye çekecektir.

Deniz Baysal ile Devrim Özkan, kariyerlerinin en önemli döneminde hem de büyük bir sıçrama yaşadıkları bir dönemin içindeyken çok önemli bir projeye başlamış oldu. Ne Gemiler Yaktım isimli dizinin pazartesi rekabetinde Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi, Ömer, Safir ve Bambaşka Biri isimli dizilerle aynı gün yayınlanacağını ve reytinglerde çok iyi sonuçlar almasının çok da kolay olmayacağını söyleyebiliriz.

Ne Gemiler Yaktım dizisi pazartesi rekabetinde çok zorlanabilir! 8

Show TV’de 4 Aralık Pazartesi akşamı ilk bölümü yayınlanacak olan ‘Ne Gemiler Yaktım’ için nefesler tutuldu. Geri sayımın yapıldığı dizinin birinci bölümünden yayınlanan çarpıcı sahne, Yasemin ve Fidan’ın hikayesine olan merakı iyice yükseltiyor.

Yasemin’in Fidan’a hesap sorduğu gerilim dolu sahnede iki kadının başına acı bir olayın geldiği ve bu sebepten dolayı polise yakalanma korkusu yaşadıkları anlaşılıyor. İki kadının yollarının nasıl kesiştiği, başlarına neler geldiği akıllarda soru işaretleri oluştururken; hepsinin cevabı büyük bir merakla bekleniyor.

Ne Gemiler Yaktım dizisi pazartesi rekabetinde çok zorlanabilir! 9

Altan Dönmez’in yönetmenliğini üstlendiği, hikayesi ve senaryosu Banu Kiremitçi Bozkurt’a ait olan ‘Ne Gemiler Yaktım’ın başrollerinde Deniz Baysal, Devrim Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler de bulunuyor: Nazmi Kırık, Mert Denizmen, Onuryay Evrentan, Züleyha Yıldız, Melisa Duru Ünal, Onur Dikmen, Ata Çağlan Timur, Süreyya Kilimci ile usta oyuncular Macit Koper ve Çiğdem Selışık Onat.

‘Ne Gemiler Yaktım’ Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!