Nefes Nefese dizisinin heyecanı izleyiciyi fena sardı!

11 Temmuz 2018 Çarşamba, 10:22
Nefes Nefese dizisinin heyecanı izleyiciyi fena sardı!

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun’un başrollerinde yer aldığı Nefes Nefese dizisi büyük bir merakla bekleniyor.

Star TV ekranlarında yakında ekrana gelmesini beklediğimiz dizinin 1. bölümü öncesinde tanıtımlar da tüm hızılya devam ediyor.

Uğur Yücel hayranlarının merakla beklediği Nefes Nefese dizisinde Şükrü Özyıldız’ın perfomansı da büyük merakla bekleniyor.

İki ünlü oyuncunun hayranlarının sabırsızlıkla beklediği dizinin  1. bölüm 4. fragmanı yayınlandı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hikaye Berlin’de, babası Ayaz Kıran’la (Uğur Yücel) sakin bir hayat süren Rüya’nın (Melisa Şenolsun) bir gün hiç görmediği annesinin Suriye’de olduğunu öğrenmesiyle başlıyor. Annesinin hayatta olduğunu öğrenen Rüya için işgal altındaki köye girmenin tek yolu Boran’la (Nick Xhelilaj) sahte bir evlilik yapmak. O güne kadar babasının dizinin dibinden ayrılmayan Rüya bu tehlikeli yolculuğa çıkmayı kafasına koyar. Ve yolu, altı yıl sonra ilk kez evine dönen Yusuf’la (Şükrü Özyıldız) kesişir.

Suriye’deki annesini ararken Antakya’da kalabalık bir ailenin ve bambaşka bir maceranın içinde bulur kendini. İçine düştüğü tehlikeli maceranın baş mimarı, karanlık yönünü hiç bilmediği Atmaca lakaplı babasıdır.

nefes nefese haberleri için

şükrü özyıldız haberleri için