Kanal D’nin dizisi 2. kez final yaparak izleyicilerine veda ediyor!

11 Temmuz 2018 Çarşamba, 10:20
Kanal D’nin dizisi 2. kez final yaparak izleyicilerine veda ediyor!

Başrollerinde Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu ve Levent Ülgen’in yer aldığı Hayati ve Diğerleri dizisi, Kanal D ekranlarında izleyicilere veda ediyor!

Geçtiğimiz sonbaharda sadece tek bölüm olarak ekrana gelen ve reytingleri ile hiç memnun etmeyen Hayati ve Diğerleri dizisi, ekrana veda ederek gündemden düşmüştü.

Ancak Kanal D, eldeki 6 stok bölümü düşünerek diziyi yaz ekranında yeniden izleyicilerle buluşturdu.

Hayati ve Diğerleri dizisi 6. ve final bölümü 17 Temmuz Salı akşamı saat 22.15’te Kanal D ekranlarıda izleyicilerle son kez buluşacak.

2. kez final yaparak veda edecek olan dizi, ne geçtiğimiz sonbaharda ne de yaz ekranında Kanal D’yi memnun etmemişti.

İşte dizinin 6. ve final bölümünün fragmanı:

5. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hayati, kaçırılan komşusu Tahsin’i kurtarmaya çalışıyor!

Hayati için görücü usulü kız arama çalışmalarında aradığını bulamayan Şükran, yeni yöntemlerle gelin aramaya devam etmektedir. Bu sırada, amcasından miras kalan broşu Danyal’ın zoruyla bozdurmaya giden ve pirinçten olduğu için satamayan Tahsin’in aile yadigarını Şükran’a hediye etmesi olayların fitilini ateşleyecektir. Çünkü, dışarıdan bakıldığında değersiz gibi gözüken broş aslında oldukça değerli bir tarihi eserdir.

HAYATİ VE DİĞERLERİ DİZİSİ BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Şükran’ın burun kıvırarak kabul ettiği broşu Bedriye’ye vermesi ve mirasın peşinde olan kötü adamların Tahsin’i kaçırmasıyla olaylar gittikçe kızışır. Soruşturmaya dahil olan Hayati ve ekibi kedi fare oyununa dönecek heyecan dolu bir maceraya atılırken, Nurten’i geri kazanmak için akıl almaz yöntemler deneyen Erol, broşu bulabilmek için binbir tehlike atlatan Danyal ve yaşanan aksilikler işleri daha da zorlaştırmaktadır.

hayati ve diğerleri haberleri için

kanal d haberleri için