SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 01:43

SON HABERLER

Nehir Erdoğan’ın oynayacağı Bir Doğu Masalı dizisinin kadrosuna sürpriz isimler katıldı!

Televizyongazetesi/Detay – Üs yapım imzasıyla TRT 1 ekranları için çekilen Bir Doğu Masalı isimli diziyle ilgili yeni gelişmeler gündeme geldi.

Dizide Melek karakterine hayat verecek olan Nehir Erdoğan’ın yanı sıra yeni katılan sürpriz isimler de gündemde.

Erken başrol için Kutsi’ye teklif gittiği bir süre önce gündeme gelmişti ancak bu konuda yeni bir gelişme yaşanmadı.

Çekimleri Gaziantep’te yapılacak olan ve Berfu Ergenekon ile Nilüfer Aydın’ın senaryosunu yazacağı dizi için Usta oyuncu Halil Ergün’ün de adı geçmişti.

Ancak son bir gelişmeyle Ergün’ün dizinin kadrosunda olmadığı öğrenildi.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın twitter hesabından verdiği bilgiye göre, Halil Ergün, Bir Doğu Masalı dizisinde oynamayacak ama bir başka usta isim dizinin kadrosuna dahil oldu.


(Rabia Soytürk)

Ünlü oyuncu Şerif Sezer’in, dizide ise Nehir Erdoğan’ın oynadığı Melek karakterinin halasını canlandıracağı ifade ediliyor.

Bu arada diziye iki genç isim daha dahil oldu.

Son olarak Gülperi dizisinde Selen karakteriyle dikkat çeken Rabia Soytürk, Nehir Erdoğan’ın oynayacağı Melek karakterinin kızı rolünde.


(Ulvi Kahyaoğlu)

Nehir Erdoğan’ın oğlunu ise Ulvi Kahyaoğlu oynayacak. İlk kez bir dizide rol alacak olan genç oyuncu, daha önce ekranlarda görünmemiş ama tiyatroculuk yapan bir isim. Ulvi Kahyaoğlu aynı zamanda ‘Kimi Sevsem Çıkmaz’ isimli kısa filmde yer almış ve Cannes Film Festivali’nde övgüleri toplamıştı.

İlgili Haberler