Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Netflix’in Uysallar dizisi platformdaki en beğenilen Türk dizisi olma yolunda ilerliyor!..

Netflix’in Uysallar dizisi platformdaki en beğenilen Türk dizisi olma yolunda ilerliyor!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Netflix’te yayınlanan ve 8 bölümlük mini dizi olarak çok başarılı bir çıkış yapan Uysallar dizisi, yayına girer girmez izleyiciden övgü dolu yorumlar aldı.

Senaryosunu Hakan Günday’ın yazdığı ve yönetmenliğini de Onur Saylak’ın üstlendiği dizi, birbirinden etkili isimlerle dolu. Uğur Yücel, Haluk Bilginer, Songül Öden, Öner Erkan ve İbrahim Selim gibi oyuncular başarılı performanslarıyla göz dolduruyor.

TV eleştirmeni Sina Koloğlu Uysallar dizisi ile ilgili olarak, Netflix’in bugüne kadar yapılmış Bir Başkadır’dan sonra en beğendiği ikinci Türk dizisi olduğunu söyledi.

Sina Koloğlu Uysallar hakkında; “Senarist düşünmüş yazmış, oyuncu kavramış oynamış, yönetmen inanmış çekmiş ortaya, Uysallar çıkmış. İzleyenin derdine, hezeyanına, heyecanına, merakına, kendisi ile terse düşmesine bir de ‘hayalperest’ dünya sosunu katmış…” ifadelerini kullandı.

Netflix'in Uysallar dizisi platformdaki en beğenilen Türk dizisi olma yolunda ilerliyor!.. 7

Dizinin baş karakteri Öner Erkan’ın canlandırdığı Oktay Uysal, çok büyük bir firmada mimar olarak çalışıyor. İki çocuk babası olan son derece lüks hayata sahip Oktay Uysal, yaşadığı hayatın baskısı altında ezilmeye başlıyor. Ve çareyi geceleri, gençliğinde olduğu gibi bir Punk’çıya dönüşmekte buluyor.

Uysallar dizisi Netflix’te yayınlanır yayınlanmaz birçok kişi tarafından izlendi. Sekiz bölümden oluşan mini dizi birçok kişi tarafından çok etkileyici bulundu. Sosyal medyada yapılan yorumlarda dizinin izleyiciyi etkisi altına aldığı belirtildi.