SON DAKİKA
26 Mayıs 2019 20:29

SON HABERLER

Nöbet dizisi 3. bölümünde devlet mi yoksa evlat mı sorusu sorulacak!

Nöbet dizisinin 3. bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor. İlk iki bölümüyle Pazar akşamlarının alternatif bir dizisi olacağını gösteren Nöbet, 17 Mart Pazar günü ekranda yerini alacak.

NÖBET 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Elmalı teyakkuzda! Yiğit Yüzbaşı, eşinin de aralarında bulunduğu rehineleri kurtaramadığı her saniye çaresizlikten kıvranıyor! Ama o bir asker ve Barış Binbaşı’nın emirlerine uymak ve biraz daha beklemek zorunda!

Zeynep Öğretmen’i kaçıran teröristler bu kozun ne kadar değerli olduğunu biliyor ve hain planlar kurmaya devam ediyorlar. Yiğit Yüzbaşı, eşini ve diğer masum rehineleri Jiyan’ın ve adamlarının elinden sağ salim kurtarabilecek mi?

Nöbet dizisinin 3. bölüm fragmanı:

DEVLET Mİ YOKSA EVLAT MI?

Binbaşı Barış, Elmalı’da çok kritik bir süreci yönettiği sırada eşinden, onu altüst edecek bir haber alır. Şimdi onun için çok zor bir karar verme zamanıdır çünkü biricik evladı Alper’in ona ihtiyacı vardır.

ELMALI’DA YABANCI MİSAFİR; ARKEOLOG JENNIFER

Elmalı’ya yabancı bir misafir gelir. Fakat Arkeolog Jennifer’in Elmalı toprakları altına gömülmüş tarihle çok da bir ilgisi yoktur. Onun asıl ilgilendiği Elmalı topraklarının sınırlarıdır. O yüzden de ilk temasa geçeceği kişi Ziya Cevran’dır!

Yapımını Pana Film, yapımcılığını ise Necati Şaşmaz’ın üstlendiği ‘Nöbet’ her Pazar 20:00’de Show TV’de! Nöbet ’in başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Yönetmen: Gökhan Erkut

Oyuncular: Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, İbrahim Kendirci, Kürşat Alnıaçık, Nevzat Yılmaz, Tuncay Beyazıt, Sultan Elif Taş, Fulden Akyürek, Gökhan Gencebay, Murat Kılıç, Yılmaz Meydaneri, Burak Sarımola, Salih Bayraktar, Kaan Sevi, Bahadır Buyruk, Orkun Ok

İlgili Haberler