Ana sayfa Sosyal Medya Nurgül Yeşilçay’ın yeni filmi Kim Bu Aile?’nin vizyon tarihi belli oldu!

Nurgül Yeşilçay’ın yeni filmi Kim Bu Aile?’nin vizyon tarihi belli oldu!

tarafından sevda

Televizyongazetesi.com/Detay – Birbirinden ünlü isimlerle dolu oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yerli komedi filmi Kim Bu Aile?’nin vizyon tarihi belli oldu.

Oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Nurgül Yeşilçay, Onur Buldu, Ferit Aktuğ, Altan Erkekli, Fatih Al, Beste Kökdemir ve Doğan Can Sarıkaya gibi isimlerin yer aldığı Kim Bu Aile?, 7 Ekim’de sinemaseverlerle buluşacak.

Kim Bu Aile?’de Nurgül Yeşilçay pavyon şarkıcısı ‘Menekşe’ye, Cengiz Bozkurt ise ‘Adem Komiser’ karakterine hayat veriyor. Filmin  yönetmenliğini Bedran Güzel üstleniyor. Güzel daha önce Küçük Esnaf,  Yol Arkadaşım ve Bayi Toplantısı gibi gişede oldukça başarılı olan filmlere imza atmıştı. Filmin senaryosu ise Ali Erkan Ersezer tarafından kaleme alındı.

Nurgül Yeşilçay'ın yeni filmi Kim Bu Aile?'nin vizyon tarihi belli oldu! 7

Kim Bu Aile?’ nin aksiyon yönetmenliğini, film için özel olarak Türkiye’ye gelen Koreli usta yönetmen Youn Dae-Won, görüntü yönetmenliğini ise Türkiye sinemasının önemli isimlerinden Jean-Paul Seresin üstlendi. Film bu yönüyle de ülkemizin aksiyon komedi sineması için yeni bir çıta belirleyecek gibi görünüyor.

Yapımcılığını CJ ENM’nin üstlendiği eğlenceli komedi, aynı zamanda CJ ENM Türkiye’nin tek başına yapımcılığını üstlendiği ilk imza film olma özelliğini taşıyor. Oscar ödüllü Parasite filminin de yapımcısı, Kore menşeli CJ ENM’in Türkiye ofisi olan sektör lideri şirket, ortak yapımlarının yanı sıra son zamanlara damga vuran, gişe rekortmeni Bergen filmi de dahil olmak üzere sayısız filmin dağıtımcılığını yürütüyor.

Filmin yeni yayınlanan ilk tanıtımı da dikkat çekti. Kim Bu Aile? şimdiden izleyiciyi kahkaha tufanına boğacak gibi görünüyor.