Ana sayfa Dizi Haberleri O akşam neyi izleyeceğinizi şaşıracaksınız! Darmaduman dizisi bakın hangi dizilere rakip olacak?

O akşam neyi izleyeceğinizi şaşıracaksınız! Darmaduman dizisi bakın hangi dizilere rakip olacak?

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Fox TV’nin yeni dizisi Darmaduman, tanıtımıyla dikkatleri şimdiden çekmiş durumda. 90’lı yıllara damgasını vuran, tam 10 yıl boyunca yayınlanan ABD yapımı Beverly Hills 90210 dizisinin uyarlaması olan Darmaduman, oyuncu kadrosuyla da ilgiyi çekmiş bulunuyor şimdiden!

Son dönemin yıldız isimlerinden Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz ve Aslıhan Malbora’nın başrollerinde yer aldıkları dizide ayrıca deneyimli isimler Nur Fettahoğlu, Necip Memili ile birlikte usta oyuncular Meral Çetinkaya ve Metin Coşkun da kadroda yer alıyor.

İsmi önce Gelecek Uzun Sürer olarak lanse edilen dizi, daha sonra Darmaduman adıyla duyuruldu. Ay Yapım imzalı dizi, yıldız isimlerin yer aldığı kadrosuyla da dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Tanıtımının yayınlanması ile birlikte merak da arttı!

Son dönemde gençlik dizilerinin giderek daha çok revaçta olmasıyla birlikte Darmaduman dizisiyle ilgili beklenti de büyük! Dizinin sonunda yayın tarihi de açıklandı.

27 Ekim’de ilk bölümü ekrana gelecek olan Darmaduman dizisi, Perşembe akşamları yayınlanacak! Dizinin karşısında çok güçlü rakipleri var! Kanal D’nin Camdaki Kız, atv’nin Aldatmak, Show TV’nin Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizileri yer alıyor. İlk 10 tablosunda Aldatmak ve Camdaki Kız’ın zirve için yarıştığı Perşembe akşamları ayrıca Masterchef Türkiye programı da dizilerin büyük rakibi.

blank

Fox TV’nin Mahkum dizisine final kararı vermesinin ardından yerine Darmaduman dizisi geliyor. Perşembe gününe konulan yeni dizi Darmaduman’ın, karşısındaki güçlü rakipleriyle mücadelesi 27 Ekim’de başlıyor. Ay Yapım imzalı dizinin yönetmenliğini Deniz Yılmazer yapıyor. Uyarlama senaryoyu ise Damla Serim yazıyor.

Dizinin ilk bölüm fragmanı da yayın yayınlandı.

İzleyicilerin fragman yayınlanır yayınlanmaz yorum yağmuruna tuttukları görülüyor. Diziden son derece umutlu olduğu görülen izleyiciler, iyi dileklerini sıralamaya başladılar! Sabırsızlıkla beklediklerini belirten izleyiciler arasında oyuncuların hayranları da sevdikleri isme destek mesajlarını iletiyorlar.

Türkiye’de Evimiz Hollywood’da ismiyle yayınlanan orijinal dizinin ardından Durmaduman dizisi de merakla bekleniyor.

Dizinin genel hikayesi şöyle:

Ailevi sebeplerle Eskişehir’den İstanbul’a taşınan Servet Ailesi bambaşka bir çevreye girerler. Başladıkları özel üniversitedeki ortama uyum sağlamaya çalışan ikizler Kerem ve Ece burada kendilerine hiç benzemeyen insanlarla tanışacak, bir yandan büyüme sancıları içinde yetişkinliğe doğru adım adım yol alırken bir yandan da kendilerini keşfedecekleri arayışlar, hatalar ve ilk aşkın heyecanlarıyla savrulacakları, adına gençlik denen uzun bir yolculuğa çıkacaklardır.
İkizler büyüme sancılarıyla sınanırken babaları Harun 25 yıldır ayak basmadığı baba evine geri dönmek zorunda kalınca baba oğul arasındaki küslük derin hesaplaşmalarla tüm aileyi zorlayacaktır. Anneleri Beliz ise kendini keşfedeceği yeni bir döneme girecektir.
İkizlerin dedesi Asaf ve babaanneleri Ayla, 25 yıl sonra oğulları ve torunlarıyla aynı çatı altında yaşamaya başladıklarında girecekleri çatışmalarla büyümenin ve olgunlaşmanın bir ömre yayıldığını anlayacaklardır.

İşte izleyenlerden gelen yorumlardan bazıları…

blank blank