SON DAKİKA
27 Kasım 2022 11:44

SON HABERLER

O Hayat Benim’den sonra Ezgi Asaroğlu, Fox’un çok iddialı dizisiyle dönüyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Ezgi Asaroğlu, 2017 yılında final yapan O Hayat Benim isimli dizideki Bahar karakteri ile akıllara yazılmıştı. 2004 yılından bu yana oyunculuk yapmakta olan Asaroğlu, farklı dizilerde rol aldı.

Menekşe ile Halil’deki Canay ile Hatırla Sevgili’deki Rüya karakterleri ile dikkat çekmeyi başarmıştı.Binbir Gece’de dizisindeki Duru’nun yanı sıra Leyla ile Mecnun’da başrolde yer aldı ve Leyla karakteri ile de geniş kitleler tarafından büyük ilgi gördü. Sinemada da farklı projelerde boy gösteren oyuncu, 3 yıldır dizi setlerine uğramaz olmuştu.

O Hayat Benim’den sonra Ezgi Asaroğlu, Fox TV’nin çok iddialı dizisi Mucize Doktor’dan gelen teklifi kabul etti. Yeni bir kadın karakterinin diziye katılması ve biraz da ortalığı karıştırması bekleniyordu. Ezo isimli bu karakteri canlandıracak olan kişi Ezgi Asaroğlu,

Taner Ölmez’in canlandırdığı Ali Vefa karakterinin komşusu Ezo olarak izleyeceğimiz oyuncunun rolü hakkında fazla bir detay yok. Ali Vefa ile Nazlı’nın ayrılıkları sonrasında diziye katılan Ezo yüzünden izleyicilerin aklı biraz karışmıştı.

Ezo karakteri, Ali Vefa’nın yeni bir aşkı mı olacak? Yoksa, bir dost mu kazanacak? Nazlı’dan sonra Ali Vefa için çok farklı deneyimler yaşayacağı ismin Ezo olacağı ise kesin gibi duruyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler