Ana sayfa Dizi Analiz Ömer dizisi 13. bölüm analizi; Ömer’in kararı Süreyya’nın hüsranı oldu!

Ömer dizisi 13. bölüm analizi; Ömer’in kararı Süreyya’nın hüsranı oldu!

tarafından ker_def

Star’ın sevilen dizisi Ömer, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle, AB ve ABC1 kategorisinin en çok izlenen yapımı oldu.

Başarılı oyuncu kadrosu ve hikayesiyle de beğeni toplayan Ömer dizisinin reyting başarısının yanı sıra sosyal medyada da çok konuşulduğunu belirtelim.

Dizinin 13. bölümünde hikayede önemli gelişmeler yaşandı. Sevilen dizinin son bölümünde; Ömer, herkesi karşısına alma pahasına Süreyya’dan ayrılıp nişanı bozdu, Gamze ise ani bir kararla Erdal’la evlilik yolunda ilk adımını attı.

Nisa, Hakan’ın ani dönüşüyle şaşkınlık yaşarken yeniden Tahir’in baskısına uğramamak için bu ani dönüş karşısında suskunluğunu korudu.

Başarılı oyuncuları bir araya getiren dizide; Ömer’i Selahattin Paşalı, Ömer’in büyük bir aşkla bağlandığı Gamze karakterini ise Gökçe Bahadır canlandırıyor.

Barış Falay’ın Ömer’in babası Reşat, Merve Dizdar’ın ablası Nisa karakterini canlandırdığı dizide ayrıca şu oyuncular bulunuyor: “Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven, Melike Güner, Simay Barlas, Tayanç Ayaydın.”

Yapımını OGM Pictures’ın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor.

‘Ömer’, yeni bölümüyle her Pazartesi 20.00’de Star’da!