Ana sayfa Dizi Haberleri Ömer dizisi ikinci sezonuyla da büyük bir çekim noktası olacak ama rakip diziler de çok güçlü!

Ömer dizisi ikinci sezonuyla da büyük bir çekim noktası olacak ama rakip diziler de çok güçlü!

tarafından ker_def

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, geçtiğimiz sezon reyting sıralamasında birinciliği elden bırakmayan Star’ın sevilen dizisi Ömer’in yeni sezon tanıtımı yayınlandı.

Geçtiğimiz sezon en istikrarlı dizilerden birisi olan Ömer her bölümü ile izleyenleri etkiledi. Dizi iyi reytingler aldı ve sezon boyunca da bunu sürdürdü. Hikayesi ile çok dikkat çeken Ömer dizisinin bir ara reytinglerde birincilikler aldığına da şahitlik ettik.

İkinci sezonda hikayenin nasıl bir yöne doğru ilerleyeceği merakla bekleniyor. Bu konuda yeni sezon fragmanında bazı detaylar bulabilirsiniz.

Gamze’nin gidişiyle altüst olan Ömer, aşkının hayaline tutunmuş, kendisinden beklenmeyecek yollardan geçmektedir.

Ömer’in aşk acısı karşısında çaresiz kalan Reşat, oğluna bir çare bulamamaktan muzdariptir…

Gamze’nin yokluğu karşısında derbeder olan Ömer, Gamze’ye kavuşabilecek mi?

İmkansızlıklar içinde filizlenen aşklarına her koşulda sahip çıkan Ömer ve Gamze yeniden kavuşabilecek mi?

Ömer, sezonun ilk bölümüyle 11 Eylül Pazartesi Star’da yeniden izleyicilerle buluşacak.

Aynı gün Bambaşka Biri isimli Fox TV’nin önemli dizilerinden birisinin de yayınlanacağını hatırlatalım. Hande Erçel ile Burak Deniz ikilisinin başrolündeki Bambaşka Biri dizisi de çok iddialı bir hikaye ile geliyor ve Ömer projesi ile de ciddi bir reyting rekabeti yaşanacaktır. Pazartesi akşamları ayrıca atv ekranında Safir isimli dizi de yayınlanmaya başlandı.

Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın yer aldığı, senaryosunu Gülizar Irmak kaleme aldığı Ömer, geçtiğimiz sezon pazartesi günleri reyting sıralamalarında üst üste elde ettiği birinciliklerini bu sezon da sürdürmeyi hedefliyor. Bakalım pazartesi reytingleri nasıl şekillenecek?