Ana sayfa Kadın Haberleri Öykü Karayel’in şu neşesine bak! Özge Özpirinçci ise yavaşlamaktan çok mutlu!

Öykü Karayel’in şu neşesine bak! Özge Özpirinçci ise yavaşlamaktan çok mutlu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncular Öykü Karayel ve özge Özpirinçci, instagram’da yaptıkları paylaşımlarla hayranlarını hem şaşırttı hem de gülümsetti. Her iki oyuncu da farklı alemde ama çok mutluydu.

Can Bonomo ile evli olan, özel hayatında ve iş yaşamında mutlu bir dönem geçiren Öykü Karayel, sosyal medyada da zaman zaman paylaşımları ile dikkat çekiyor. Bir Başkadır isimli Netflix dizisinde Meryem karakteri ile büyük beğeni toplayan oyuncu, seramik yaptığı anlardan gülümseyen bir pozunu yayınladı. “Neşeye bak” mesajıyla fotoğrafını paylaşan Öykü Karayel, hayranlarını da neşelendirdi. Kapadokya’dan yer bildirimi yapan Karayel’e takipçilerinden “Neşeni yerim” diye yorum yapıldı.

Günün bir başka neşeli ismi ise Özge Özpirinçci idi… Şimdiki Aklım Olsaydı isimli proje ile gündemde olan oyuncu, yoga yaparak formunu korumaya da özen gösteriyor.

Özpirinçci, “Yavaşlamaktan korkmadığım nice günlere” sözleriyle de dikkat çekti. 4 sezon boyunca Kadın dizisinde yoğun bir çalışma dönemi geçiren oyuncu, bir süredir tatil yapıyor, dinleniyor ve daha sakin, durağan bir hayat sürüyor. Notundan da anlaşıldığı üzere, enerjik bir kişiliğe sahip olan Özge Özpirinçci’ye bu durağan dönem iyi  gelmiş…