Ana sayfa Sosyal Medya Oyuncu Aslıhan Güner, Azerbaycanlı hayranlarıyla buluşmak üzere ülkenin yolunu tuttu!..

Oyuncu Aslıhan Güner, Azerbaycanlı hayranlarıyla buluşmak üzere ülkenin yolunu tuttu!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-Aslıhan Güner ve Mert Kılıç hayranlarının merakla beklediği Komutan adlı sinema filmi ülkemizde geçtiğimiz hafta vizyona girmişti.

Aslıhan Güner, filmin Azerbaycan galası için ülkenin yolunu tuttu. Heyecanını sosyal medyadan paylaşan oyuncu, filmin bu akşam Azerbaycan’ın Bakü kentindeki Cinema Plus’ta gerçekleşecek galasına katılmak üzere ülkeye gitti.

Ünlü oyuncu çift Aslıhan Güner ile Mert Kılıç’ın başrolünde yer aldığı filmin galası saat 19.00’da gerçekleşecek. Çift galada Azerbaycanlı hayranlarıyla bir araya gelecek.

Oyuncu Aslıhan Güner, Azerbaycanlı hayranlarıyla buluşmak üzere ülkenin yolunu tuttu!.. 8

Mert Kılıç’ın aynı zamanda Selahattin Sancaklı ile birlikte yönetmenliğini yaptığı aksiyon ve dram türündeki filmde Mert Kılıç ve Aslıhan Güner ikilisine Can Kızıltuğ ile Emre Bulut eşlik ediyor.

Oyuncu Aslıhan Güner, Azerbaycanlı hayranlarıyla buluşmak üzere ülkenin yolunu tuttu!.. 9

Filmin konusu ise şöyle;  Suriye’nin El Bab bölgesinde düzenlenen özel bir operasyon sırasında üç kişilik bir Türk Özel Kuvvetler Timi şehit düşer. Teröristler, şehitlerin cenazelerini ele geçirmeyi planlar.

Ancak Türkiye ne olursa olsun şehitlerini geride bırakmamakta kararlıdır. Bu amaçla Binbaşı Tuna Alkan ve üç askeri, şehitleri vatana geri getirmekle görevlendirilir. Bu sırada Suriye’de pek çok terör örgütü ya da farklı ülke çıkar çatışması halindedir. Türk Silahlı Kuvvetleri, görevli askerlere belirli bir noktaya kadar destek olur. Ne olursa olsun üç şehidin cenazesi vatanlarına geri getirilmelidir.