Ana sayfa Sosyal Medya Oyuncu Burcu Özberk sağlıklı saçlarının sırrını hayranlarıyla paylaştı!..

Oyuncu Burcu Özberk sağlıklı saçlarının sırrını hayranlarıyla paylaştı!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Fox TV’nin Aşk Mantık İntikam dizisi geçtiğimiz haftalarda ekranlara veda eden oyuncu Burcu Özberk şu sıralar dinleniyor. Oyunculuk yeteneğiyle olduğu kadar güzelliğiyle de adından söz ettiren ünlü oyuncu, kuaför Ahmet Çoban’ın Sabah Gazetesi’ndeki köşesine konuk oldu. Özberk sağlıklı ve hacimli  saçlarının sırrını hayranlarıyla paylaştı.

Güzel oyuncu günlük saç bakım rutinini şu sözlerle anlattı; “İlk olarak söyleyeceğim şey saçlarımı her gün yıkamamaya çalıştığım. Bunu da herkese tavsiye ediyorum. Yıkadığım zamanlarda sıcak su yerine, ılık su kullanırım.

Her zaman saç uçlarına vegan kremler kullanıp ve bir süre de bekletirim. Hep kullandığım yağ ile tarama işlemini gerçekleştirip saça zarar vermeyen bir kurutma makinası ile kurutup kendi haline bırakırım.”

Oyuncu Burcu Özberk sağlıklı saçlarının sırrını hayranlarıyla paylaştı!.. 8

Oyuncu saçlarını kısa kestirdiği zaman pişman olduğu anı ise hiç unutamadığını belirterek; “Kendimi bildim bileli saçlarım hep uzundur. Fakat lise birinci sınıfta saçlarımı kısacık kestirip çok fazla kat attırmıştım. Saçlarım küstü ve uzun yıllar boyunca uzamadı sonra. Hâlâ bazen rüyamda saçlarımı kısa kestirdiğimi görüp üzülerek uyanırım” şeklinde konuştu.

Saçlarını her yönüyle çok sevdiğini belirten Burcu Özberk, “Çabuk şekil alan bir yapıya sahip ayrıca doğal hali dalgalı olduğu için yazın hiç bir işlem yapmadan sağlıklı ve güzel duruyorlar. Sevmediğim bir yön diyemem ama saçlarımın ruh halimden etkilendiğini düşünüyorum. Bazı zamanlar asla şekil almaz o yüzden, sette fazla işlem yapmak zorunda kalabiliyoruz öyle zamanlarda bu durumda beni üzüyor” ifadelerini kullandı.

Oyuncu Burcu Özberk sağlıklı saçlarının sırrını hayranlarıyla paylaştı!.. 9

Ünlü oyuncu, hayranlarının merak ettiği güzellik rutinlerini ise şu şekilde sıraladı; “Ben her anlamda doğallığa önem veren biriyim. İnsan kendisiyle barışık olduğu zaman bu güveni yıkabilecek hiç kimse olmuyor. Ufak dokunuşlar, ışıltılar ve bol bakım insanı en güzel gösteren olgular bence. Makyajla uyumamak, saçlarına her gün işlem yapmamak çok önemli. Bir de su içmek. Bol su içmek.”