Ana sayfa Dizi Haberleri Hayranlarının çok özlediği Aslı Enver ekranlara hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor!

Hayranlarının çok özlediği Aslı Enver ekranlara hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor!

tarafından sule sule

Televizyongazetesi.com/Detay – Türkiye’nin Kavak Yelleri dizisiyle tanıyıp sevdiği Aslı Enver uzun süredir setlerden uzakta. Hayranlarının en son Sen Yaşamaya Bak isimli filmle hasret giderdiği Aslı Enver setlere çok hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Aslı Enver çok uzun süredir setlerden uzakta. Bugüne kadar birçok dizide rol alan, İstanbullu Gelin dizisinde oynadığı Süreyya karakteriyle kariyerinde önemli bir dönüm noktası yaşayan Enver, en son Star TV’de yayınlanan Babil ile ekrana gelmişti. Babil dizisinin sona ermesinin ardından Aslı Enver, pandemi süresince setlerden uzakta kalmıştı.

Başarılı oyuncu bu aranın ardından hayranlarının karşısına bir tiyatro oyunuyla çıktı. Azlı Enver, Sırça isimli tiyatro oyununda İstanbullu Gelin’de birlikte rol aldığı İpek Bilgin ve Güven Murat Akpınar’la birlikte sahneye çıktı. Oyun tüm izleyenler tarafından tam not aldı.

Hayranlarının çok özlediği Aslı Enver ekranlara hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor! 7

Ekranlardan uzun süredir uzakta olan başarılı oyuncunun çok hızlı bir geri dönüşün arifesinde olduğu belirtiliyor. Buna göre Aslı Enver bir televizyon kanalında yayınlanacak dizi ile görüşüyor. Tiyatro gösterilerine de devam edecek olan Enver, yeni dizisiyle uzun bir aradan sonra yeniden televizyon ekranında hayranlarıyla buluşacak.

Aslı Enver çok uzun bir aradan sonra en son Netflix’te yayınlanan ve başrolünü Kaan Urgancıoğlu ile paylaştığı Sen Yaşamana Bak isimli filmle hayranlarının karşısına çıkmıştı. Sen Yaşamaya Bak filmi Türkiye’nin aksine gösterimde olduğu 75 ülkede trendlere girmeyi başardı. Brezilya’da birinci, İsrail’de birinci, Kanada’da onuncu, Amerika’da beşinci, Fransa’da üçüncü, İtalya’da ikinci sıraya kadar yükselen film tüm dünyada kendini kanıtlarken, büyük yankı uyandırdı.

Filmde Aslı Enver, amansız bir hastalık yüzünden ömrünün son zamanlarını yaşadığını öğrenen Melisa isimli bir bekar anneyi canlandırıyor. Melisa ömrünün son günlerinde öldükten sonra oğlunu emanet edeceği güvenilir bir anne ararken karşısına Kaan Urgancıoğlu’nun canlandırdığı Fırat çıkıyor.