Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Ozan Güven ile Deniz Bulutsuz’un karşılıklı darp suçlamasında öne çıkan isim!

Ozan Güven ile Deniz Bulutsuz’un karşılıklı darp suçlamasında öne çıkan isim!

tarafından ker_def

Deniz Bulutsuz, sevgilisi Ozan Güven’in kendisini darp ettiğine yönelik şikayette bulundu ve konu soruşturmaya dönüştü. İstanbul Cumhuriyet Savcılığı tarafından yürütülen soruşturmada hem Deniz Bulutsuz hem de Ozan Güven karşılıklı darp suçlamalarında bulundu.

Hürriyet gazetesinin haberine göre karşılıklı yapılan darp suçlamasında tanık ifadesi ortaya çıktı. Çift ile kavgadan hemen önce birlikte yemek yiyen Erdem Lütfü Oraylı’nın sözleri gündeme bomba gibi düştü.

Ozan Güven’in kıskançlık krizleri geçirmesine sebep olan kişi ise Deniz Bulutsuz’un daha önceki zamanlarında fotoğraflarını çeken Baran Doğan olduğu da ortaya çıktı.

Soruşturma dosyasına yansıyan ifadede Ömer Lütfi Oray, yaşananları şöyle anlattı:

“Büyük bir iş aldığımız için ben, Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz’la kutlama yemeğine gittik. Yemek süresince herhangi problem yoktu. Fakat genel anlamda Ozan Güven’in, Deniz Bulutsuz’a karşı şiddetli kıskançlık problemleri vardı. Yemek aşamasında Ozan Güven, Deniz Bulutsuz’un daha önceki zamanlarda fotoğraflarını çeken Baran Doğan’ın ismini anıp kendi kendine sinirlendi.

Ozan Güven ‘Baran’ı avucumun içi ile tokatlamak geçiyor’ dedi. Bu konuşmalar dışında başkaca bir problemle karşılaşmadık. Ozan Güven yemekte 4 duble rakı, 1 kokteyl içti. Yemek yedikten sonra Ozan Güven’in şoförü Hasan bizi bahse konu adresten aldı. Araçta ben eve gitmek istediğimi söyledim. Benim evime gideceğimiz esnada yol üzerinde Ozan Güven’in arkadaşı olan Ramazan’ın evinin önünde durduk. Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz, Ozan’ın şoförü ile beraber Ramazan’ın evine gittiler.

Deniz Bulutsuz’un çenesinde yara bandı olduğunu ve tişörtünün yaka kısmından göğüs kısmına kadar yoğun kan gördüm. Deniz’i o durumda görünce şok geçirdim. Deniz’i içeri aldıktan sonra Deniz bana ‘Ozan Güven beni öldürecek’ deyip duruyordu. Bunu söylerken ağlayıp titriyordu. Üstündeki kanlı tişörtü çıkarttığı esnada iki bileğinde morluk ve şişkinlik vardı. İki diz kapağında morluklar olduğunu olduğunu gören Deniz Bulutsuz tekrar ağlamaya başladı.

O sırada Ozan Güven’den şiddet gördüğünü, kendisini öldürmeye çalıştığını, telefonunu elinden alarak kimse ile iletişime geçmesini engellediğini, üstüne kapıyı kilitleyip dışarı çıkmasını engellediğini söyledi.
Ben, Deniz Bulutsuz’a ne olduğunu sorduğumda ise bana Ozan Güven’in arkadaşı Ramazan’ın evine gittiğinde Ozan Güven’in, Deniz Bulutsuz’un daha önceki erkek arkadaşından konu açılmasından kaynaklandığı için bu durumun yaşandığını söyledi.

Ozan Güven’in Deniz Bulutsuz’a Ramazan ve Hasan’ın yanında ‘eski sevgilisi Denizi iyi s……..ş’ şeklinde kendisine hakaret ettiğini bana söyledi. Aynı cümleyi bir sonraki gün Ozan’ın şoförü Hasan bana geldiğinde Ozan Güven’in, Deniz Bulutsuz için kullanmış olduğunu kendisi de doğruladı.”