Ana sayfa Dizi Fragmanları Özcan Deniz’in bir dizisi bitiyor, diğeri başlıyor!

Özcan Deniz’in bir dizisi bitiyor, diğeri başlıyor!

tarafından ker_def

Star TV ekranlarında izleyicilerle Cuma akşamları buluşmakta olan Seni Çok Bekledim isimli dizi için final kararı alındı. 13. bölüm itibari ile veda edecek olan dizinin başrollerinde Özcan Deniz ile İrem Helvacıoğlu yer alıyor… İkilinin etkileyici performanslarına rağmen, dizinin hikayesi yeterince ilgi görmedi. Düşük gelen reytingler sonrasında da final kararı netleşti.

Seni Çok Bekledim dizisinin vedası 3 bölüm sonra gerçekleşecek. Bugünlerde Özcan Deniz’in bir başka dizisi ise izleyicilerin karşısına çıkacak. Geçen yıl pandeminin ilk başladığı dönemde Özcan Deniz, Feyza Aktan, Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat’ın da yer aldığı bir dizi çekilmişti. Özcan Deniz, kendi imkanları ile kendi evinde çok az destek alarak Senkron isimli dizisini çekmiş ve sonrasında da montajı bitirmişti. İşte Senkron dizisi Gain platformunda izleyicilerle buluşuyor.

GAİN’in suç ve gerilim türündeki yeni dizisi ‘Senkron’, izleyicileri paralel evrenlerde geçen sürükleyici bir zaman yolculuğuna davet ediyor. ‘Senkron’un oyuncu kadrosunda ise dizinin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlenen Özcan Deniz’in yanı sıra Feyza Aktan, Cansel Elçin ve Uygar Özçelik yer alıyor.

Zamanda yolculuk mümkün mü? Paralel evrenler gerçekten var mı? Hayallerimiz, yarım kalan aşklarımız, pişmanlıklarımız veya kayıplarımız başka bir evrende varlığını sürdürüyor olabilir mi? 21. yüzyılda herkesin kafasının bir köşesini meşgul eden bu soruları konu alan ‘SENKRON’ Nisan ayından itibaren Gain’de tüm bölümleriyle izleyicisi ile buluşuyor.