SON DAKİKA
21 Eylül 2019 04:00

SON HABERLER

Özge Özder, Mucize Doktor setinde çok yoğun çalışıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiğ, kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da barındıran “Mucize Doktor”, 12 Eylül Perşembe günü Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

1990’lı yılların sonunda itibaren dizilerde boy göstermeye başlayan ünlü oyuncu Özge Özder, birçok yapımda farklı rollerde yer aldı.Örneğin Haziran Gecesi dizisindeki Lal karakteri, Dudaktan Kalbe dizisindeki Cavidan, Umutsuz Ev Kadınları’ndaki Emel karakterleri örnek gösterilebilir.

En son 2018 yılında Kocaman Ailem dizisinde Güzide karakterine hayat veren Özge Özder, Mucize Doktor dizisiyle yeniden ekrana dönüş yapıyor.

Sıkı bir çalışma içindeki ünlü oyuncu, instagram hesabından yaptığı paylaşımda Cumartesi günü de sette olduğunu ve çalışmakta olduğunu belirtti.

Özder’in hayranları ünlü oyuncuyu yeniden ekranda görecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti ve hayırlı olması temennisinde bulundu.

İşte Özge Özder’in paylaşımı:

Cumartesiyi de sette geçiriyorumdur… #mucizedoktor 12 Eylül’de @foxturkiye de 🎈

İlgili Haberler