Ana sayfa Dizi Fragmanları Özge Yağız’dan sonra Yemin çok değişti! Yemin 249. Bölüm Fragmanı İzle!

Özge Yağız’dan sonra Yemin çok değişti! Yemin 249. Bölüm Fragmanı İzle!

tarafından ker_def

Kanal 7 ekranlarında Yemin dizisi 3. sezonuna bu hafta başladı… Dizinin hayranları Reyhan karakterinin olmadığı yeni bölümlerle tanıştı. Gökberk Demirci’nin Emir olarak tüm sorumluluğu üstlendiği dizide yeni karakterler de ilgi görmeye başladı… Yemin dizisinin 3. sezonunun çok farklı olduğunu söyleyebiliriz. Hafta içi her akşam yayınlanan Yemin dizisinin 10 Eylül Perşembe günü 249. Bölümü yayınlanacak. Detayları aşağıdaki fragmanda bulabilirsiniz.

Fragmanda önemli bir detay var… Emir Bebeğini Kucağına Alacak Mı? Yemin’de bu akşam Hikmet Emir ve bebeği yakınlaştırmak için bir plan yapar fakat bu plan ters teper. Narin ise annesinin hastalığını öğrenince büyük bir şok yaşar. Hikmet bebek ile Emir’i konakta yalnız bırakarak son kozunu oynar. Bebeğin ağlama krizine girdiğini görmesine rağmen yine de oğlunu kucağına alamayan Emir beklenmedik bir şekilde bu duruma direnir.

En nihayetinde son hamlesinin de işe yaramadığını gören Hikmet artık pes eder. Emir artık çabalamalarının boşa olduğunu anladıklarına göre bebeğin evden gitmesi gerektiğini söylediğinde bu sefer Hikmet ne diyecek? Kumru’nun büyük oyunu annesini ölümün kıyısına getirmiştir. Kemal’in hamlesiyle otele gelen Narin, ölmek üzere olan annesini karşısında görünce şok yaşar. Narin bütün duygularını bir kenara koyup annesini kurtaracak mı?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın, Koray Ocak

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov

Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalaşın
Kostüm Sorumlusu: Ceyda Koçlar