Ana sayfa TV Programları Özlem Denizmen ile Para Durumu, Cumartesi günü Star TV’de başlıyor!

Özlem Denizmen ile Para Durumu, Cumartesi günü Star TV’de başlıyor!

tarafından ker_def

Ulusal ve Uluslararası pek çok ödüle sahip davranışsal ekonomi ve kişisel para yönetimi lideri Özlem Denizmen çok sevilen Para Durumu ekranlara geri dönüyor.

Son yılların, zor anlaşılır para konularını ekranlara taşımakta başarılı televizyoncusu Özlem Denizmen, Star’da izleyicileri için hazırladığı Özlem Denizmen ile Para Durumu Cumartesi sabahlarına bilgi, neşe ve ilham getiriyor.

Para Durumu, her hafta ‘Parasını Yöneten Hayatını Yönetir’ anlayışı ve farklı uzman konuklarıyla, aile bütçesi, borç yönetimi, yatırım kararlarını, eğlenceli ve kolay anlaşılır biçimlerde, pratik ipuçları ve tavsiyelerle izleyicilerle paylaşıyor.

Bu yeni televizyon programı hakkında konuşan Özlem Denizmen, “Finansal okuryazarlık, ve para konularında kararların bilgi ile alınması her vatandaşın, doğuştan gelen hakkıdır. Amacımız, izleyicilerimize finansal konuları anlaşılır bir şekilde sunmak ve sağlam mali kararlar almalarına yardımcı olmaktır” dedi.

Fenomen televizyon programı Para Durumu’nun ilk bölümünde, şu konular ele alınacak:

Kredi kartlarının doğru ve yanlış kullanımı hakkında uzman konuğu Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği (FODER) başkanı Zekeriya Öztürk, ‘Yuvarlak Masa’da Karar Bilimi ve Davranış Bilimleri Akademisyeni Prof. Dr. Uğur Batı ve tiyatro, sinema, dizi oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Toprak Sergen gibi konuklarla izleyicilerle buluşacak. Ayrıca, ‘Özlem’e Sor’ bölümü ve eğlenceli yarışmalar da programa renk katacak.

Kredi kartı borçlularına yönelik ipuçları, Şehir Tiyatrosu sanatçılarının canlandırdığı skeçler ve sokak yarışmaları ile tempolu ve eğlenceli bir içeriği kendi enerjik ve samimi üslubu ile ekranlara taşıyan Özlem Denizmen izleyicileri ile yeniden buluşuyor.

Halk Bank sponsorluğunda yayınlanan programın ‘Başarılı Kadınlar’ bölümünde ise yüksek ve doğal proteinli kemik suyunu ticarileştirerek başarılı bir işletme kurucusu olan ve ödüllü bir girişimci olan Nezihe Filiz Toker, kendi markasını yaratma sürecini ve başarı hikayesini izleyicilerle paylaşıyor.

Özlem Denizmen ile Para Durumu, 23 Mart Cumartesi 09:30’da Star’da başlıyor.