SON DAKİKA
16 Eylül 2019 16:02

SON HABERLER

Payitaht Abdülhamid 4. sezon öncesi yeni gelişmeler var!

Payitaht Abdülhamid dizisinde çalışmalar başladı!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – 3. sezonu geride bırakan Payitaht Abdülhamid dizisinde 4.sezon için çalışmalara başlandı.

Set ekibi ve oyuncular 4. sezon çekimleri için bir araya geldi ve ilk sahnelerin de çekimlerine başlandı.

Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Can Sipahi, Güven Kıraç, Sedef Avcı, Gürkan Uygun, Başak Daşman gibi önemli isimlerin yer aldığı dizinin 4. sezonuna iki yeni karakter daha geliyor.

YENİ KARAKTERLER GELİYOR

Diziye Devrim Yakut, Cemile Sultan karakteri ile katıldı. Devrim Yakut en son 2018 yılında Darısı Başımıza dizisinde Zerrin karakterine hayat vermişti.

Ayrıca Alp Akar da Şehzade Nureddin Efendi olarak ekranda boy gösterecek.

Alp Akar, daha önce Bizim Hikaye dizisinde Fikret olarak ekrandaydı.

ES film tarafından hazırlanmakta olan dizinin, 4. yeni sezonda da TRT1 ekranında ve Cuma akşamları izleyici ile buluşacağını hatırlatalım.

4. sezon ilk bölümlerinin Eylül ayı içinde izleyici ile buluşması bekleniyor.

SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Payitaht Abdülhamid, 3. sezon finalini 31 Mayıs Cuma akşamı yapmıştı.

88. bölüm ile 3. sezonu tamamlayan dizinin sezon finalinde neler olduğunu da hatırlayalım:

Sabahattin Abdülhamid’i merhametinden vurmayı planlamıştır. Abdülhamid’i ve sarayını hedef alan gemiler Payitaht’a yaklaşmaktadır. Abdülhamid tehlikenin farkında ama nereden geleceğini bilememektedir. Rothshild ve Vembery, Abdülhamid’in muazzam tertibiyle hayatlarının şokunu yaşarlar.

Halil Halid Joris’ten adamlarının yerini öğrenmeye çalışırken Joris onu oyuna getirmeyi başarır. Bilmeden Halil Halid’e kendi adamlarının ölüm emrini verdirir. Tatar, Söğütlü, Nadir Bey ve Asaf Emre diri diri mezarlarına gömülürken Halil Halid, bu sefer onları kurtarmayı başaracak mıdır?

Bidar’ın ve haremdekilerin katılacağı bir hayır organizasyonu, halktan yüzlerce kişinin de onlarla birlikte hayatlarını kaybedeceği bir felakete dönüşür.

Abdülhamid düşmanları sonunda amaçlarına ulaşır. Kurşun sesleri saraydan duyulmaya başlar. Gafletlerinin rüzgarlarıyla ayaklanan, hain askerler kendi hünkarlarına, kendi devletlerine, kendi mahremlerine saldırmaktadır. Abdülhamid’in yanında ailesi ve ona sadık bir avuç paşası vardır. Karşılarındaki düşman ise çok, silahları güçlüdür. Abdülhamid her türlü korunma ve kaçış teklifini ret edip eline silahını alır. Ona sadık paşaları da kendilerini Abdülhamid’e siper eder. Şehzadeleri de babalarının yanındadır.

Hainlere karşı; devleti, hakkı, haysiyeti ve haremi savunurken son nefeslerini vermek için…

İlgili Haberler