SON DAKİKA
22 Eylül 2019 19:17

SON HABERLER

Canevim dizisi bu hale nasıl düştü; final yaparsa şaşırmayın!

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – atv ekranında Pazartesi akşamları yayınlanmakta olan Canevim dizisinde 11 bölüm geride kaldı.

Canevim’in 12. yeni bölümü 26 Ağustos Pazartesi akşamı ekrandaki yerini alacak.

Biran Damla Yılmaz, Özgür Çevik ve Aras Aydın’ın başrollerinde yer aldığı Canevim dizisi, reytinglerinin düşüklüğü nedeniyle zaten ilk günden bu yana sıkıntı yaşamakta.

Ancak dizideki tek sıkıntı reyting sonuçları değil. Karakterlerin geldikleri nokta da bir hayli şaşırtıcı…

Ceylan, saf bir kız olarak gösteriliyor ama izleyici artık onu saf değil salak olarak nitelendirmekte. Bunu sosyal medyadaki yorumlarda görebilirsiniz.

Ömer, sevgi dolu iyi bir adamdan kötü bir adama doğru evrildi… Birçok izleyici adeta Ömer’e karşı duruyor ve diziden çıkartılmasını istiyor.

ÖMER DİZİDEN GİTSİN

Taylan ise saplantılı bir adam, Ceylan’ın aşkından yanıp tutuşmuyor ama onu saplantı yaptığı için elde etmek zorunda… Tabii ki Ceylan’ı elde ettikten sonra ne olacağı konusu ortada…

Canevim dizisinin instagram hesabındaki izleyici yorumlarına bakıldığı zaman, söz birliği etmişcesine Taylan ile Ceylan’ın aşk yaşaması isteniyor.

Ömer’i kimi izleyiciler ‘diziden çıkartılsa yeridir’ şeklinde değerlendirmekte…

Saf Ceylan’ı sadece bir saplantı uğruna gerçek hayatından kopartıp ona sahte bir hayat vaat eden, aşkla değil takıntıyla bakan Taylan Tanbay izleyicilerin yorumlarına bakılırsa el üstünde…

İZLEYİCİ UYARDI

Canevim dizisinin izleyicileri senaristlere büyük bir uyardı da bulundu…

Bir izleyicinin şu mesajı dikkat çekiyor: “CeyTay sahnelerini çoğaltın, gerçek sahneler yazın, bir daha seyirciyi hayal sahnelerle kandırmayın. Bu yaptığınız çok çirkin”

Canevim dizisi karakterlerin bu durumu, reytinglerin düşüklüğü noktasında Ekim ayında ekranda olur mu, bilinmez…

Ancak atv’nin yeni sezonda Canevim dizisine şans vermesi zor görünüyor…

Eylül ayı içinde dizi final yaparsa sürpriz olmayacaktır.

İlgili Haberler