SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 20:00

SON HABERLER

Payitaht Abdulhamid 79. Bölüm Fragmanı İzle!

TRT1’de ekrana gelen Payitaht Abdülhamid dizisinin 78. bölümü 15 Mart Cuma akşamı izleyicilerle buluştu. Bülent İnal ve Özlem Conker’in başrollerinde yer aldığı dizide önemli gelişmeler yaşandı. Abdülhamid’in sonunda sabrı taşar ve Fuat’ın cezasını keser. Vembery ve Şivenaz sıranın kendilerine gelmesinden korkarken yeni bir plan yapmaktan geri durmayacaklardır.

Payitaht Abdülhamid dizisinin 79. bölümü ise 22 Mart Cuma günü izleyicilerle TRT1 ekranında buluşmaya devam edecek. Videodan yeni bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Peki 78. bölümde başka neler yaşandı? İşte detaylar:

Sabahattin ise Jön Türklere Ermeni çetecilerin desteğini almak için bir plan yapar. Bu plan sayesinde Osmanlı topraklarından büyük bir parça da koparacaklardır. Düşmanın işbirliği ile Abdülhamid bir kez daha zor duruma düşer. Ama kimsenin hesap etmediği, Abdülhamid’in uzun zaman önce aldığı bir tedbir, şer ittifakının bütün planını bozar.

Halil Halid ve adamları Payitaht’ı Jorris’in dağıttığı heroinden temizlemek için uğraşmaktadır. Jorris işlerine engel olan Halil Halid’i önünden çekmek için bu sefer de okul çocuklarını hedef alır. Alçakça saldırır. Halil Halid şimdi çocukları korumak zorundadır.

Seniha Şivenaz’ın tehdidi altında sıkışmış, çıkış yolu aramaktadır. Bidar giderek ikilinin hallerinden şüphelenirken, Seniha bulaştığı bir tertipte suçüstü yakalanır. Her şeyi itiraf etmekten başka çaresi yoktur.

Seniha’nın itirafı sonrasında ne olacak? Bidar, Naime’nin gizlice Akif’le görüştüğünü öğrenecek mi? Halil Halid içine düşeceği savaştan galip çıkabilecek mi? Abdülhamid şer ittifakını nasıl bir planla bozacak?

İlgili Haberler