SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 03:21

SON HABERLER

Payitaht Abdülhamid 82. bölümde Abdülhamid köşeye sıkışıyor, Halil Halid beklemediği yerden vuruluyor!

Payitaht Abdülhamid dizisinin 82. yeni bölümü izleyicilerle 12 Nisan Cuma akşamı TRT1 ekranında buluşacak. Es Filmin yapımcılığını üstlendiği dizide Bülent İnal, Özlem Conker, Can Sipahi, İlker Kızmaz, Duygu Gürcan, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Gurkan Uygun, Başak Daşman, Sedef Avcı, Güven Kıraç gibi önemli isimler yer almakta. İlgiyle izlenen dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağına ilişkin detaylar ortaya çıktı.

Televizyon Gazetesi Detay – Payitaht Abdülhamid’in 82. bölümünde neler olacak? Abdülhamid’in sabrı taşmış ve Fuat hainine hak ettiği cezayı kesmiştir. Şimdi karşısında düşmanlıklarını ona açıkça ilan eden Rothshild ve Sabahattin vardır. Sabahattin tüm gücü ve hırsıyla Paris’te toplanacak Jön Türk kongresi için çalışmaktadır. Ancak önüne bir engel çıkar. Rotshsild’in bu engeli halletmesini bekler.

Rothshsild, Abdülhamid’i köşeye sıkıştırdığından çok emindir. Ancak Abdülhamid’in ise başka bir planı vardır. Halil Halid ve ekibi Jorris’in Payitaht’taki heroin ağını koparmak ve Cezzar’ın kanını yerde bırakmamak için harekete geçerler. Jorris truva atı gibi Halil Halidlerin arasına soktuğu oğluyla onlara tuzak kurarken, Halil Halidler de
onları kendi tuzaklarına çekerler. Silahlar çekilir! Tatar, Cezzar’ın intikamını alırken, Halil Halid hiç beklemediği yerden, namlunun ucunda bulur kendini.

82. bölüm fragmanı:

Seniha, Bidar’a Şivenaz hakkındaki tüm gerçeği söyleyecekken başına gelen beklenmedik bir olay herkesi çok üzecektir. Bu arada, Seniha’nın zehirlendiği ve bunu yapan kişinin Bidar’ı kaçırdığı ve Yahudi bağlantısı da deşifre olur.

Nihayet ortaya çıkan haremdeki bu yılan, yaptıklarının bedelini canıyla mı ödeyecek? Halil Halid bu kez, düştüğü büyük tuzaktan kurtarabilecek mi? Abdülhamid, Mahmut Paşa’nın da yardımıyla Rothshild ve Sabahattin’e nasıl büyük bir ders verecek? Tüm bu soruların cevabı Payitaht Abdülhamid’de! Payitaht Abdülhamid, 82. Bölümüyle 12 Nisan Cuma günü TRT 1’de!

İlgili Haberler